Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2015-01-07  

Šventinis Kalėdų turas Užkalnių bendruomenėje

Kalėdų senelis gruodžio 27 dieną sukvietė visus ikimokyklinio amžiaus vaikučius į Raseinių rajono Užkalnių bendruomenės salę prie pasipuošusios žaliaskarės eglutės. Šventinę nuotaiką padėjo pajusti Kalėdinė šarka, kuri renginį pradėjo vaikų žaidimais. O kaip nustebino susirinkusius neįprastas Kalėdų senelis – fokusininkas, kuris ne tik dovanojo dovanas, bet ir rodė įvairiausius triukus. Mažieji kartu su tėveliais patys kūrė muziką plodami ir trepsėdami, dalyvavo estafetėse. Vaikai, gavę dovanų, dar ilgai klegėjo ir jomis džiaugėsi. Ačiū už stebuklingą popietę!

                Gruodžio 28 dieną į Užkalnių bendruomenės salę rinkosi žmonės, norintys pajusti didžiųjų metų švenčių laukimo dvasią, apmąstyti besibaigiančius metus, kultūringai praleisti popietę. Šventės pradžioje švelniai suskambo kanklių stygos Justinos Petrauskytės rankose. Renginio vedantieji Janina Volfienė ir Gitanas Kybartas džiaugėsi savo bendruomenės žmonių nuveiktais darbais, dėkojo visiems, prisidėjusiems prie bendruomenės gerovės, tradiciškai įteikė  2014 m. „Gerumo obuolius“: Eugenijai Andriulaitienei už aktyvią veiklą ir Mindaugui Dubinskui  už finansinę paramą, suteikė įkvėpimo kitų metų darbams. Susirinkusius linksmino energinga ir moderni humoro grupė iš Nemakščių (vadovė Laimutė Šaparnienė) ir Užkalnių vokalinis ansamblis (vadovas Zenonas Burba). Šventinis stalas kvietė mėgautis arbatėle. Renginio pabaigoje netilo padėkos žodžiai  mūsų bendruomenės pirmininkui už nuoširdų ir nelengvą darbą.

                 Šventinį turą Užkalnių bendruomenėje tęsė Naujametinis žiburėlis. Kaip buvo gera matyti visus, gerai nusiteikusius, palikusius praeitų metų rūpesčius namuose, susėdusius prie bendro stalo lyg viena didelė šeima, bendruomenės žmones ir svečius. Gražūs ir atviri palinkėjimai, juokai, pokalbiai. Šiltas ir malonus susitikimas atmintyje išliks ilgai.

  Jūratė Dumskienė, bendruomenės narė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.