Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2014-12-15  

Šukioniečiams rūpi kaip išvengti sveikatos problemų

Šukionių bendruomenėįgyvendina Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą’’ Sveikoje aplinkoje gyvena sveiki žmonės".

                 Pirmomis, prasidėti dar nespėjusios žiemos dienomis, gruodžio ketvirtą dieną Šukionių bendruomenėje Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vadovaujamas  biuro direktorės Justinos  Kasakauskienės   ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Violetos Valiukienės organizavo paskaitą - susitikimą su socialinių mokslų doktorante, lektore, konsultante Roma Paukštiene. Kelios dešimtys šukioniečių, kaimyninių Gaižiūnų, Mieliūnų bendruomenių atstovų rinkosi pabendrauti, pasikalbėti ir išklausyti atsakymų į rūpimus klausimus su labai profesionalia lektore R. Paukštiene. Visuomenės sveikatos biuras parinko reikalingą ir jautrią paskaitos temą “Kaip valdyti stresą, kad jis neužvaldytų mūsų’’.Atsakyta ir paaiškinta kaip valdyti emocijas, kas yra stresas, gyvensenos įtaka streso įveikimui, kaip bendrauti tarpusavyje, kad kiltų kuo mažiau arba visai nekiltų įtampos ,streso, konfliktų. Dvi valandas pabendravę su lektore ir tarpusavyje kaimų žmonės neskubėjo į namus.

 

             Atsisveikinimui lektorė pagrojo ir padainavo kelias autorines dainas, paskaitė savo kurybos eilėraščių. Klausytojai dėkojo lektorei Romai Paukštienei ir organizatorėms- sveikatos biuro darbuotojoms Justinai Kasakauskienei  ir Violetai Valiukienei už šiltą, sveikatą stiprinantį susitikimą, dvasinę Kalėdinę dovaną.

                        Biržų rajono Šukionių bendruomenės pirmininkė                  Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.