Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-19  

IŠTIESKI RANKĄ IR EIME

Baisogalos bendruomenė įgyvendina projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“.

2012 m. rugsėjo mėn. 14 d. 14 val. Pakiršinio amatų centre (Baisogalos sen.)  įvyko ketvirtasis renginys ,, Ištieski ranką ir eime“.

     Mes įsijungėme į tuo metu ten vykusį Šeduvos globos namų Baisogalos dienos centro ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro organizuotą  edukacinį renginį ,,Pyrago diena“.  Tai buvo šiltas ir jaukus kelių kartų bendravimas.  Nuo pyrago užmaišymo iki skanavimo. Na, o kol pyragėlis kepė mes priminėme saugaus eismo taisykles. Akcentavome ne tik saugų žingsnį kelyje, bet ir vaikų, paauglių pagalbą vienas kitam  ir ypač pagyvenusiems žmonėms, pereinant sankryžas, perėjas, keliaujant tamsiu paros metu kaimo keliu pėstute ar neįgaliojo vežimėliu. Bendruomenės tarybos pirmininkas Artūras Radžiūnas, tarybos narys, policijos rėmėjas Kazimieras Danilevičius ir ,,Saugus žingsnis“ veidas Viktorija Ivoškaitė dalino saugaus eismo priemones, viešindami,  projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ organizatorius ir vykdytojus.  Vyresnieji buvo aprengti liemenėmis. Mažieji ne tik patys gavo liniuotes – tvarkaraščius, knygutes ar atšvaitus, bet ir parnešė dovanų savo broliukams ir sesutėms.

      Bendra veikla, pyrago skonis, šiltai primintos saugaus eismo  taisyklės,  suartino renginio dalyvius ir skiepijo pasitikėjimą vienas kitu. Baigėsi ,,Pyrago diena“ ir renginio dalyviai sakė – ištieski ranką ir eime saugiu žingsniu.

Saugumo ir gerumo valandos ilgai liks atmintyje.

 Baisogalos bendruomenės pirmininkas                      Artūras Radžiūnas

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.