Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-07  

Saugus eismas Stupurų bendruomenėje

Šeštadienio popietę, lapkričio 3 d., Stupurų kaimo bendruomenės nariai skubėjo į renginį „Saugus eismas bendruomenėje“ remiamą Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kur susitiko su Joniškio rajono policijos komisariato policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresniuoju specialistu K. Rezgiu ir viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistu J. Sakaliu. Mažieji bendruomenės nariai džiaugėsi galėdami pasisveikinti su policijos ir vaikų draugu Amsiu. Saugaus eismo priemonėmis renginio dalyvius aprūpino Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenės pirmininkė L.Česnauskienė pasveikino visus gausiai susirinkusius, pasidžiaugė, kad visi atėje i renginį nėra abejingi saugiam eismui ir jiems rūpi kaip saugiai vaikščioti gatvėmis, važiuoti dviračiais ir paragino aktyviai dalyvauti veikloje. Vaiko dienos užimtumo centro vadovė J. Perminaitė paruošė keletą smagių užduočių  saugaus eismo tema, o svečiai išsamiai papasakojo ir supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje. Pareigūnas K. Rezgys ne tik išdėstė taisykles, bet ir paragino visus nepamiršti prisisegti atšvaitus tamsiu paros metu. Buvo pademonstruota, kaip tinkamai nešiojami atšvaitai. Paskaitos metu akcentuota, jog kelyje būtina saugoti ne tik save, bet ir kitus.

Renginyje dalyvavo 35 įvairaus amžiaus ir socialinės atskirties dalyviai

Taip pat buvo paminėti KET taisyklių pakeitimai, kurie įsigaliojo nuo lapkričio 1 d. Vairuotojai paraginti nepamiršti užsisegti saugos diržų bei saugoti mažuosius keleivius vežant juos specialiose jiems pritaikytose kėdutėse.

Aktyvūs dalyviai domėjosi KET taisyklėmis bei noriai atliko testą, paruoštą policijos pareigūnų.

Visi dalyviai buvo nudžiuginti atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, atmintinėmis, o mažieji dalyviai smagia informacine knygute.

Po renginio bendruomenės nariai maloniai šnekučiavosi su policijos pareigūnais, vaikai fotografavosi atminčiai su policijos draugu Amsiu, o norintys galėjo pasivažinėti policijos mašina. Visiems įspūdį paliko policininkų automobilis kuriame vaikai galėjo ir pasėdėti, ir sirenos pasiklausyti, ir kepures policininkų pasimatuoti ir sužinoti, kaip veikia racijos, kam reikalingi švyturėliai.

Visi atšvaitai liemenės ir visa kita atributika buvo išdalinti, dalyviai išsiskirstė gerai nusiteikę ir saugūs,tikime kad mūsų bendruomenės nariai bus matomi, tamsiu paros metu.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.