Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-06-15  

„Šeima – visuomenės kristalas“

„Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, močiutės obuolių pyragas ir senelio iš miesto parvežtas kiškio pyragas… Kiek daug telpa į šį žodį!”

Gegužės 15 dieną Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinėje mokykloje aidėjo smagus šulmulys. Mokyklos kolektyvas visas šeimas sukvietė į jau tradicija tapusią Šeimų šventę. „Šeima – visuomenės kristalas“. Vaikai, vadovaujami pradinių klasių mokytojų Nijolės Mežiūnienės, Danutės Lukoševičienės, Daivos Morkūnienės, šokio mokytojos Nijolės Vidžiūtės ir muzikos mokytojos Gintarės Tomkevičienės, paruošė tėveliams, seneliams, mokyklos svečiams gražų koncertą. Eiles, šokį ir dainelę visiems susirinkusiems dovanojo mažieji priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, kuriuos paruošė pedagogė, Asta Savickienė.

Šiais metais mokyklos komanda ,,Diagnozė – paauglystė“, vadovaujama mokytojo Alvydo Grigaliūno, dalyvavo teisinių žinių konkurse ,,Temidė“ ir užėmė antrąją vietą. Šventės metu visiems susirinkusiems komanda pristatė menines prisistatymo, vaidybinės situacijos, atsisveikinimo programas. Mažieji ,,Kauko teatro“ aktoriai šventės svečiams parodė spektaklį ,,Petriukas vabalų šalyje“.

Šventėje dalyvavo ir Paliūniškio kaimo bendruomenės atstovai. Jie pasveikino kilniausia Paliūniškio kaimo šeima išrinktą Pšibišauskų šeimą.

Po šventinio koncerto devynios: Valentonių, Lukšų, Steniukų, Skurdenių,  Navardauskų, Sarapų, Mardosų, Raginių ir Beinorų. šeimos, palaikomos gausiai susirinkusių žiūrovų, ruošėsi dalyvauti linksmosiose estafetėse. Visi buvo puikiai nusiteikę ir pilni ryžto laimėti didįjį prizą – mokyklos įsteigtą taurę. Trečią vietą šeimų estafečių varžybose laimėjo Navardauskų šeima, antrą – Sarapų šeima, o nugalėtojais tapo – Skurdenių šeima. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Mokyklos bendruomenė šiais metais dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Projekto organizatoriai ir rėmėjai Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos įteikė visoms šeimoms, dalyvavusioms estafetėse, prizus: saugaus eismo liemenes, rankines, žaisliukus – atšvaitus. Šventės dalyviams ir svečiams buvo išdalinta daugiau kaip šešiasdešimt atšvaitų.  

Šventės pabaigoje visi dalyviai, organizatoriai ir svečiai rinkosi prie kavos ir arbatos puodelio. Pabendravome ir pasidžiaugėme vieni kitais.

 Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokytoja Daiva Morkūnienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.