Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-02-28  

UŽGAVĖNĖS PAGIRIŲ KAIME

Pagirių kaimo bendruomenės centras, įgyvendindamas Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti finansuotą projektą „Pagirių kaimo BC materialinės bazės stiprinimas ir poilsio zonos įrengimas“ 2012 m. vasario 19 d. Pagirių kaime, naujai įrengtoje poilsio zonoje, suorganizavo  pirmąjį lauko renginį - „Užgavėnes naujojoje Pagirių bendruomenės pavėsinėje“ . Į įkurtuves su pintinėmis saldumynų ir Užgavėnių blynais, sugužėjo Pagirių kaimo bendruomenė ir didelis būrys Ilgakiemio kaimo bendruomenės. Pūgos ir darganos nepabūgo bendraminčiai iš Linksmakalnio sporto klubo bei „Triupio“ bendruomenės.

 Renginio metu žaidimuose ir varžytuvėse savo jėgas išbandė visi dalyviai - tiek maži, tiek dideli. Viktorinoje, nepralenkiama erudicija pasižymėjo Neringa Okunienė, Lašininis su Kanapiniu jėgas bandė.

Šventėje susirinkusieji nutarė kasmet organizuoti tradicinę vasaros - Rasos šventę bei sportinę - žiemos šventę, ypatingą dėmesį skirti  vaikams ir jaunimui, organizuoti jiems atrakcijas, žaidimus, varžytuves, įtraukti visus šeimos narius. Tai stiprina šeimų ir visos bendruomenės tarpusavio ryšius, pagarbą, bendruomeniškumo jausmą.

Kai visas kaimas, kaimynai ir bičiuliai draugėje, tai ir pūga ne tokia baisi atrodo. O pagiriečiai susitelkti moka. Pagirių kaimo bendruomenės centras savo veiklą pradėjo ne nuo švenčių, o gindamas viešą interesą, kad Pagirių kaime nebūtų statomos anhidrito gavimo šachtos.

Su džiaugsmu pranešame – žiema iš Pagirių kaimo išvyta, Morė sudeginta, pilvai blynais užkimšti! Greitas, gaivus ir darbštus pavasaris į Pagirius tikrai ateis! 

Pagirių BC pirmininkė Rūta Pusvaškienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.