Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-03-05  

Rinkimams praėjus

Visi laukiame pavasario– Žemės pabudimo iš žiemos miego. Laukiame želmenėlio pasirodymo, kad pamatytume koks bus derlius, ar galėsime džiaugtis jo gausa, kad lietaus ir prakaito lašai laiku drėkins nuo sausros bedžiūstančią žemę.

Praėjus rinkimams, aptarinėjame jų rezultatus. Ir vėl trys kaimo bendruomenių pirmininkai iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tapo Biržų savivaldybės tarybos nariais: Viktoras Kurganovas - Kilučių bendruomenės, Audrys Šimas – Kirdonių, Nijolė Šatienė – Šukionių. Tarybos nariais taip pat tapo bendruomenių rajone kūrėjas, rėmėjas ir globėjas- UAB „Biržų žemtiekimas‘‘ Generalinis direktorius Viktoras Rinkevičius bei Biržų rajono žemdirbių asociacijos ir ūkininkų sąjungos pirmininkas Kęstutis Armonas.

Šiais metais, kaip ir visada, aktyvumu išsiskyrė Šukionių apylinkė, kurioje balsavo net 76 proc. rinkėjų. Ši apylinkė unikali, nes čia gyvena ne tik aktyvūs balsuotojai, bet ir tvirtai visuomet apsisprendę, kurią politinę jėgą palaikyti, žmonės. O palaiko jie ir mato darbus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovų, kuriems visada buvo ir bus pirmoje vietoje - Žmogus.

 Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos tarybos pirmininkė 

Nijolė Šatienė


 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.