Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-06-15  

Kaimo bendruomenių atstovai lankėsi Lenkijoje

                   Raseinių rajono kaimo bendruomenės kasmet aktyviai dirba, dalyvauja įvairių fondų skelbiamuose projektų konkursuose. Nors ir aktyviai bendruomenės dalyvauja projektinėje veikloje, renginių organizavime, kaimo problemų sprendime, už savanorišką veiklą bendruomenių nariai  negauna atlyginimo. Norėdami paskatinti aktyvius bendruomenių narius, pritariant Raseinių rajono savivaldybės vadovams, Savivaldybės tarybos Ūkio plėtros komiteto nariams, birželio 6-8 d. suorganizavome gerosios patirties pasidalijimo išvyką į Lenkiją. Didžiąją dalį kelionės išlaidų padengė rajono savivaldybė. Malonu, kad anksti ryte išlydėti į kelionę atvyko Savivaldybės tarybos Ūkio plėtros komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela. Jis palinkėjo parsivežti kuo daugiau gerų įspūdžių ir energijos.

                   42 kaimo bendruomenių nariai apsilankė didžiausiame ir garsiausiame Lenkijos piligrimystės centre – Čenstakavos vienuolyne, įspūdingame druskos gamybos ir mineralų muziejuje Veličkoje. Visi labai laukė ir norėjo pamatyti Tatrų kalnų papėdėje įsikūrusį miestelį - Zakopanę. Šalia Zakopanės esančiu keltuvu pakilome į 1987 m aukščio kalnus, pavaikščiojome akmenuotais takeliais, ir grožėjomės nuostabiu kalnų vaizdu, sniego lopinėliais. Atvykę į Krokuvą aplankėme Vavelį, jame esančią  katedrą, kurioje buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos - Lenkijos karalius Jogaila.

                   Išvykos metu dalyviai bendravo tarpusavyje, pristatė savo bendruomenės, pasakojo apie jų veiklą, projektus, diskutavo. Puikiai pavykusi kelionė suteikė ne tik gerų emocijų, bet ir pasiryžimo dar aktyviau ir išradingiau organizuoti kaimo bendruomenių veiklą.

 Loreta Sirvidienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkė 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.