Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-03-18  

Kovo 11-oji Žemaičių Kalvarijoj

Tiek bendruomenės žmonės, tiek svečiai, kovo 11- os vakare rinkosi į kultūros centrą, į projekto " Žemaičių Kalvarija - Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2016" dar vieną renginį- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą - šventinį dainų vakarą ' Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą". Šis vakaras suteikė žiūrovams džiugių akimirkų pagerbiant mūsų valstybės 26-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines. Kultūros centro moterų ansamblis " Crescendo" šventė 10 - ies metų kūrybinės veiklos Jubiliejų.

    Ansamblyje dainuojančių moterų pasveikinti atvyko gausus būrys dainos mylėtojų , tai Skuodo rajono kultūros centro Barstyčių skyriaus duetas ir vadovė Giedrė Balsienė, Šateikių kultūros centro vokalinis ansamblis ir jų vadovė Laimutė Domarkienė, Kantaučių kultūros centro vokalinis ansamblis, ansamblis " Gijundra" iš Mažeikių ir jų vadovė Genovaita Jomantienė, Mažeikių rajono Pikelių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis " Sodžius" , vadovas Antanas Erlickas bei Užlieknės kultūros namų liaudiškos muzikos ansamblis " Gluosnis" su vadovu Raimundu Teniuku. Ansamblį " Crescendo" Jubiliejaus proga pasveikino ir draugai iš Alsėdžių, Platelių .

    Nuotaikingame renginyje sulaukta ir svečių. Su valstybine švente ir gražiu 10-ies metų veiklos Jubiliejumi sveikino Seimo narys Jurgis Razma, Plungės savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, seniūnas Liudas Gricius, kanauninkas Jonas Ačas.

     Ansamblio " Crescendo" ir atvykusių kolektyvų atliekamos dainos virpino tiek jaunų, tiek pagyvenusių žmonių širdis. Kultūros centre vykęs koncertas buvo tarsi priminimas, kad Lietuva - daininga šalis, kad dainoje susilieja - meilė, šiluma, pagarba ir Žmogui, ir Tėvynei Lietuvai.

Alma Mikalauskiene


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.