Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-11-29  

Saugaus eismo renginys muzikuojančioje bendruomenėje

Saugaus eismo renginiai muzikuojančioje bendruomenėje „Akordeono garsai“ šių metu projekte buvo dvigubai naudingi. Pirmiausia, apie saugumą kalbėjome bendruomenėje, po to išvykose po Lietuvą, ir galiausiai apie saugumo svarbą išgirdo tie, kurie gyvena toli už Lietuvos ribų.

                      Šio renginio – „Kelio ženklai mano gyvenamojoje teritorijoje“ metu kalbėjome apie kelio ženklus. Susirinkusieji dar kartą pakartojo, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje. Automobilyje, einant per gatvę ir važiuojant dviračiu. Apie saugos diržų, atšvaitų, šviesą atspindinčių liemenių svarbą diskutavo ne tik suaugusieji, bet ir jaunimas, saugaus eismo projekte „Eismo saugumas bendruomenėse „ dalyvaujantys jau kelinti metai.

                      Po renginio neliko abejojančių atšvaitų svarba. Mokiniai savo jaunesniesiems draugams, ir neseniai į  bendruomenės gretas įsijungusiems muzikantams, dovanojo po šviesulį, kurį čia pat uždėjo ant kuprinės, rankinės ar viršutinio jų rūbo. Po linksmos atšvaitų dalinimo akcijos vyko koncertas. Jo metu skambėjo klasikiniai kūriniai, kurie dar kartą privertė susimąstyti apie saugumą keliuose, gyvybę ir artimo meilę.

                      Dėkojame Automobilių kelių direkcijai už suteiktą galimybę dalyvauti projekte, bei priemones, gelbstinčias nuo nelaimingų atsitikimų keliuose.

                    L. Daunorienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.