Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-30  

Projekto „Būk saugus Žaiginyje“ tęsiasi

Raseinių rajono Žaiginio bendruomenė „Bitupis“ vykdydama saugaus eismo bendruomenėse  projektą „Būk saugus Žaiginyje“, jau birželio 4 dieną surengė pirmąjį etapą, kuriame dalyvavo dviratininkai ir pristatė , kaip išlikti saugiam kelyje ir elgtis tamsiu paros metu .

Vykdant projekto antrąjį etapą, spalio 14 dieną, buvo dalinami  atšvaitai mokiniams , kalendoriai, knygelės saugaus eismo tematika ir primenama, kaip dėvėti atšvaitus tamsiu paros metu. Buvo nepamiršti ir mokytojai, kuriems buvo padovanotos šviesą atspindinčios rankinės, kad eidami i darbą ne tik būtų matomi, bet ir rodytų pavyzdį aplinkiniams.

                      Temstant, kai miestelyje pradėjo žmonės vežti pieną į supirkimo punktus, stebėjome ar daug gyventojų yra kelyje matomi. Ir čia mūsų džiaugsmui pamatėme, kad daugelis nepamiršo jau pirmojo etapo pamokų , neliko abėjingi ir dėvi tamsiu paros metu atšvaitus, šviesą atspindinčias liemenes. Tiems, kurie neturėjo šviesą atspindinčių atšvaitų buvo padovanotos  rankinės ir atšvaitai. Dabar tikimės, kad ir toliau Žaiginys bus saugus ir nelamingų atsitikimų kelyje išvengsime.

Projekto vadovas Albinas Kuvikas

 

  

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.