Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-22  

,,UŽSIDĖK ATŠVAITĄ – TAIP APSAUGOSI SAVE IR KITUS - 2“

Dalyvauti projekte, Aleksandravėlės biblioteka, Aleksandravėlės kaimo bendruomenė, kurį organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos „Saugus eismas bendruomenėse“ sutiko nedvejodamos jau antrus metus iš eilės. Šis mūsų projektas ir akcija ,,Užsidėk atšvaitą – taip apsaugosi save ir kitus - 2“  - tęstiniai. Kaip tik tomis dienomis biblioteka vykdė dar vieną akciją ,,Savanoriai bibliotekoje“. Būtent savanoriai ir organizavo  šio projekto vykdymą. Kadangi, jų manymu, pernai metais vykdyta akcija buvo veiksminga, tai yra pasiteisino, nusprendė rengti akciją panašaus pobūdžio. Šios akcijos tikslas, kad mus matytų, su šviesą atspindinčiomis priemonėmis, tamsiu paros metu. Akcijos dalyviai užsidėję liemenes, į rankas pasiėmę atšvaitinius prožektoriukus ir ,,stop“ ženklą, dalino atšvaitus. Akcijos metu įspėjome nedėvinčius atšvaitų, o dėvinčius – gyrėme ir dėkojome už supratimą.

Tuo projektas nesibaigė. Visą mėnesį, akcijos vykdytojai, stebėjo gyventojus. Šventės metu ,,Be stabdžių – 2“ teikėme nominacijas. Šventės akcentas - ,,ateikite pasipuošę atšvaitais“. Prasižengėlius ir uoliai savo ir kitų gyvybes saugančius bendruomenės narius paskatinome dovanomis – krepšiais, kamuoliais, amberiais, kiškiukais su šviesą atspindinčiomis juostelėmis, futbolo kamuoliais, dovanojome knygeles su pamokymais apie saugų eismą, diskus apie eismo taisykles, informacinius bukletėlius. Skyrėme tokias nominacijas, kaip: ,, Mieliems sveteliams -  po atšvaitą“, ,,Nesaugus arkliukas ir jo vadeliotojas“,  ,,Saugokime vieni kitus, ypač mažiukus“, ,,Būsimi saugūs vairuotojai“,  ,,Renginyje be bilieto- atšvaito“.

Gyventojai po akcijos, po renginio, vienu balsu šaukė, kad rašysime projektą ir kitais metais, jei tik bus organizuojama. Esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie susisiekimo ministerijos už bendradarbiavimą – juk tiek nedaug tereikia. Ačiū už tai, kad tokia nedidelė bendruomenė, kaip Aleksandravėlė, rūpi. Rūpi jos saugumas!

                      Akcija vyko rugsėjo mėnesio pabaigoje, o renginys lapkričio 12 d. 

Aleksandravėlės bendruomenės savanoriai

 

                                                              
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.