Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2017-04-03  

Atviros dienos kaime

Lietuvos ir Latvijos ūkiai bei kaimo turizmo sodybos gegužės 27 – 28 d. atvers savo duris miestui – lankytojams, pageidaujantiems pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis, įsigyti jų užaugintų bei pagamintų produktų ar tiesiog besidomintiems galimybe atostogas praleisti kaime.

Tai ne tik unikali proga susipažinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir savo akimis išvysti, kaip gimsta produktas, kuris patenka ant mūsų stalų: kaip rūkoma žuvis, kepama duona, veliama vilna ar lipdomi molio dirbiniai. Juk ne kiekvienas turime galimybę prisiliesti prie tikro lietuviško kaimo, savo rankomis išsikepti duonos ar įsigyti sveikų, tėviške kvepiančių produktų tiesiai iš ūkininkų.

Pamatę kaip gimsta produktas, sužinoję jo gamybos subtilybes „Atvirų durų kaime“ lankytojai galės įvertinti ūkininkų darbą ir pastangas tiekti kokybiškus ir su meile pagamintus produktus bei užmegzti nuolatinį ryšį, kad maisto tiekimo grandinė būtų ne tik trumpa, bet ir patikima.

Visus, turinčius lankomą ūkį ar kaimo turizmo sodybą, ir norinčius sulaukti svečių bei pasidalinti su jais savo žiniomis bei galimybėmis, akcijos organizatorė Lietuvos kaimo turizmo asociacija kviečia dalyvauti akcijoje ir iki balandžio 14 d. užsiregistruoti el. paštu komunikacija@atostogoskaime.lt  arba tel. 8 635 57 154. Detalesnė informacija yra čia.

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.