Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-11-27  

Įgyvendintas VVG finansuotas projektas

Lapkričio 12 dieną Šukionių bendruomenėje surengtas renginys „Rudens spalvos“.

Šukioniečiai su didžiuliu dėkingumu sutiko Biržų VVG administracijos atstovus – pirmininką Steponą Staškevičių, projekto administratores Virginiją Ridlauskienę ir Danguolę Bėlekienę.

Per 12 registruotos bendruomenės gyvavimo metų įgyvendinta dešimtys didesnių ir mažesnių projektų. Šiame renginyje vyko iškilmingas projekto „Šukioniečiai kuria jaukią aplinką darbui ir poilsiui“ pristatymas visuomenei.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Biržų rajono savivaldybės merė Irutė Varzienė ir Administracijos direktorius Vytautas Džėja, Vabalninko parapijos klebonas Povilas Miškinis, Kultūros centro direktorius Romas Lesevičius, Vabalninko nuovados policijos pareigūnė Edita Aleksiūnienė, Vabalninko seniūnijos specialistė Zena Švainauskienė.

Vabalninko klebonas Povilas Miškinis pašventino suremontuotus, dažais dar kvepiančius bendruomenės namus. Prieš 12 metų įregistravus bendruomenę, pirmiausia buvo atstatytas kaimo Kryžius ir sumūrytas židinys – dvasingumo ir šilumos simbolis. Salėje skambėjo „Ilgiausių metų“ mums visiems ir kiekvienam, kurio širdyje plazdėjo ir plazda bendruomeniškumo ir savanorystės jausmas, pažadinęs kurti sau ir kitiems, dabar gyvenantiems ir ateinančioms kartoms...

Bendruomenės pirmininkė Nijolė Šatienė susirinkusiems pristatė projektą, parengtą pačių šukioniečių, nebuvo samdoma konsultantų. Jo vertė − 111 111 Lt. Projektas dviejų dalių – viešųjų erdvių sutvarkymas (pastatytos ir įrengtos 3 pavėsines) ir bendruomenės namų vidaus remonto darbai. Savivaldybė, kaip partnerė, prisidėjo nekilnojamuoju turtu -  11111 Lt.

Padėkos raštais bendruomenė apdovanojo Biržų VVG, D. Širmelio įmonę, kokybiškai atlikusią darbus, ir UAB „Medžio grupės“ gamybos direktorių Kęstutį Lukštą, pagaminusį ir įrengusį pavėsines. Padėkos raštai taip pat įteikti Vabalninko seniūnijos seniūnei Lilijai Vaitekūnienei, seniūnijos specialistei – Šukionių bendruomenės krikštamotei Zenai Švainauskienei.

Nepamiršta įvertinti šukioniečių Kratiškių pagrindinės mokyklos moksleivių Indrės Miežonytės ir Viktorijos Mėkelytės bei Auksės Mikaitės, Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos vidurinės mokyklos moksleivės, nuoširdžios pagalbos bendruomenei tvarkant aplinką, organizuojant renginius, statant švenčių kiemelius, tvarkant kapines ir remontuojant Šukionių koplyčią.

Šukioniečius ir svečius linksmino Vabalninko Balio Sruogos vidurinės mokyklos šokėjai, vadovaujami Dalios Baltrušaitienės, akordeonistų Godos ir Luko Štelemėkų duetas, Biržiečių Juozo Petronio, Rihardo Mikšio ir Ovidijaus Jankausko bei Šukionių kapelos atliekamos melodijos.

Nuskambėjo dainos, išsiskirstė svečiai ir vietiniai šukioniečiai, tačiau visam laikui liko sėkmingai įgyvendintas Biržų VVG finansuotas projektas.

Mes turime jaukius namus, kuriuose dabar visiems gera leisti laisvalaikį, o išvykusiems čia vėl norisi sugrįžti... 

 

Biržų rajono Šukionių bendruomenės tarybos pirmininkė Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.