Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-01  

”Saugiai - į mokyklą, saugiai - į namus“

Aukštelkės bendruomenė „Aukštarūžė“ rūpinasi savo kaimo gyventojų saugumu. 2010 m. ir 2011 m. dalyvavome projekte „ Eismo saugumas bendruomenėse“. Per šiuos metus Aukštelkėje buvo rekonstruota Poilsio gatvė, įrengta pėsčiųjų perėja bei pratęstas pėsčiųjų takas nuo Nemuno gatvės iki Aukštelkės socialinės globos namų. Globos namų gyventojai dabar gali saugiau vaikščioti į parduotuvę. Taip pat Poilsio gatvėje buvo atnaujinti „gulintys policininkai“.

Per minėtus du metus pagal projektą aprūpinome dalį gyventojų saugaus eismo priemonėmis – liemenėmis, krepšiais, atšvaitais. Buvo organizuota įvairių renginių, konkursų, kurių metu prisiminėme saugaus eismo taisykles. 2011 m. į šį projektą vaikų nebuvome įtraukę, bet džiaugėmės jų piešinių paroda.

Šiemet nutarėme organizuoti saugaus eismo renginį ir vaikams. Rugsėjo 1-ąją dieną mokykloje buvo organizuotas renginys „ Saugiai - į mokyklą, saugiai - į namus“ . Vyko praktiniai ir teoriniai mokymai, kompiuterinių testų sprendimas. Šiame  renginyje dalyvavo 49 vaikai ir 10 suaugusiųjų. Visi vaikai buvo apdovanoti skirtukais knygoms ir knygelėmis saugaus eismo tema.

Rugsėjo pirmąją savaitę mokyklos jaunieji policijos rėmėjai pėstiesiems padėjo saugiai pereiti per gatvę. Mokytojai klasėse pravedė improvizuotas saugaus eismo pamokėles, buvo organizuojama piešinių paroda saugaus eismo tema.

Aukštelkės bendruomenės informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.