Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-12-18  

Saugiai Puskelniuose

Visi kas turite puskelnes: dryžuotas, languotas, vienspalves, bumbuliuotas, ripuliuotas ar gėlėtas. Kviečiame 2012m liepos  28d. atvažiuoti į Puskelnių kaimą, kuris švenčia 325-erių metų sukaktį , sieksime Lietuvos rekordo sustoję su puskelnėmis į gyvąją grandinę.

Kol kas akivaizdu – tai fiksavo fotoaparatai ir kameros – rekordas tikrai yra ir bus įrašytas į Lietuvos rekordų knygą! Su įvairiausio ilgio, spalvų ir modelių puskelnėmis šio kaimo pagrindinėje gatvelėje išsirikiavo 363 Puskelnių gyventojai ir jų svečiai.

Tądien į kaimo šventę atvykę politikai, vietos ir pačios aukščiausios valdžios atstovai kai kurie patys buvo apsirengę pagal pageidaujamą „aprangos kodą“, o tie, kas buvo be puskelnių, čia vietoj buvo jomis „aprėdyti“. Pusklenių šventėje ant pirštų buvo galima suskaičiuoti tuos, kurie buvo be puskelnių.

Netrukus po vidurdienio maži ir seni, jauni ir pagyvenę, šeimos ir giminės, net ir du simpatiški šunys basetai tądien stojo į vieną eilę siekti dar niekur negirdėto, neregėto rekordo. Iš kaimo bendruomenės namų kiemo kiekvienas buvo išleistas pro spalvingus plevėsuojančius simbolinius puskelnių vartus. Gatvelėje nutįso kelių šimtų metrų vora.

Dalyvius skaičiavo ir rekordą fiksavo speciali komisija. Galiausiai susumavus visus sunumeruotuosius rekordo dalyvius paaiškėjo, jog jų buvo lygiai 363 – beveik tiek, kiek kaimui metų... Kai rekordas buvo užfiksuotas, apdovanoti išradingiausi, jauniausi, vyriausi bei visokiausi kitokiausi rekordo dalyviai.

Buvo surengtas ir ypatingų marškinėlių su užrašu „Puskelniai yra Puskelniai“ aukcionas. Vyrai savo lankstumą ir puskelnių tvirtumą išmėgino špagato varžybose bei  saugaus eismo estafeteje..

Įvairiausių pramogų ir linksmybių čia buvo lig sočiai – gal tiksliau sakant... pilni Puskelniai.

Puskelnių bendruomenės informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.