Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-02-21  

Pabiržės bendruomenė džiaugiasi įgyvendintu projektu

Vasario 7 dieną Pabiržės bendruomenės namuose įvyko visuotinis ataskaitinis bendruomenės narių susirinkimas, bendruomenės pirmininkė Dalia Visockienė pateikė praėjusių finansinių metų bendruomenės veiklos ataskaitą ir pristatė jau įgyvendintą vietos projektą „Pabiržės bendruomenės namų remontas ir aplinkos sutvarkymas“ . Projektui finansuoti buvo skirta  244 812 litų. Už šią sumą buvo įsigyta naujos įrangos, baldų, skaitmeninės technikos, prie naujai nutiesto tako pastatyti 5 lauko treniruokliai, lauko pavėsinė, suremontuotas bendruomenės pastatas, įrengtas sanitarinis mazgas, nuotekų rezervuaras, vandentiekis. Statybos ir rangos darbus atliko D. Širmelio įmonė, kurios atliktu darbu bendruomenė liko patenkinta. Daug aplinkos tvarkymo darbų atliko bendruomenės nariai, kuriems nuoširdžiai dėkojame.

            Rengiant ir įgyvendinant šį projektą, mokymus ir konsultacijas, visokeriopą pagalbą mums teikė Biržų vietos veiklos grupės administracijos darbuotojos, su kuriomis bendruomenė norėtų dirbti ir ateityje. Dėkojame joms ir tikime ateityje tokio nuoširdaus bendravimo.

            Susirinkime-projekto pristatyme dalyvavo Biržų rajono savivaldybės merė I. Varzienė, savivaldybės administracijos direktorius V. Džėja, Biržų vietos veiklos grupės pirmininkas S. Staškevičius, Pabiržės seniūnė V. Zurbaitė  ir bendruomenės nariai. Iš garbingų svečių sulaukėme didelio palaikymo ir linkėjimų telktis santarvei bei kitiems dideliems darbams kaimo žmonių labui.

Darysime viską, kad Pabiržėje visiems būtų gera gyventi. 

Pabiržės bendruomenės pirmininkė Dalia Visockienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.