Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-01-02  

Ramonų bendruomenė pristatė 2013 metais įvykdytus projektus

Raseinių rajono Ramonų kaimo bendruomenė gruodžio 15 d. pristatė net kelis praėjusiuose metuose įvykdytus projektus.Pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Finansuoti konkurso būdu sėkmingai veikiančių bendruomenių organizacijų projektus, skirtus veiklos organizavimui palaikyti ir plėtoti“ baigtas Ramonų kaimo bendruomenės projektas „Socialinės veiklos organizavimas ir plėtojimas“. Jis buvo skirtas įvairaus amžiaus gyventojų laisvalaikio užimtumui gerinti, socialinei veiklai plėtoti. Organizuota vaikų vasaros stovykla, pažintinė išvyka po rajoną, suorganizuota vaikų ir jaunimo sporto šventė, išmokta lieti vaško žvakes, dekupažo meno.

      Iš Valstybės paramos kaimo bendruomenėms ir kaimo bendruomenių asociacijų veiklai pagal projektą „Ramonų kaimo bendruomenės veiklos stiprinimas“ rudenį buvo gautas finansavimas tinklinio ir krepšinio aikštelių įrengimui ir remontui. Rangos darbus vykdė UAB „RSB“. Ramoniškiai džiaugiasi, kad  per porą mėnesių darbai buvo sėkmingai baigti. Krepšinio aikštele  jaunimas jau ir dabar naudojasi, nes žiema primena pavasarį ir sniego nėra nei kruopelės, o nuo pat ankstyvo pavasario visų laukia lauko tinklinio aikštelė.

    Gruodžio viduryje bendruomenė užbaigė ir 2012 metų pabaigoje pradėtą pagal Raseinių rajono vietos veiklos grupės “Raseinių krašto bendrija“ vietos plėtros strategijos „Vietos plėtros 2008-2014 m strategija“ projektą „Ramonų kaimo bendruomenės namų remontas ir materialinės bazės stiprinimas“. Suremontuotas bendruomenės namų pirmas aukštas, tualetai, pakeista elektros instaliacija, pastatytas šildymo katilas, antrame aukšte taip pat suremontuotos buvusios jaunimo patalpos, įrengtas tualetas, dušo kabina. Darbus vykdė UAB „Rustonas“. Antrame aukšte pagal kitą projektą dar bus vykdomas darbinių patalpų remontas ir baldų įsigijimas.      

     Sėkmingai užbaigtas ir „Eismo saugumas bendruomenėse“ projektas. Renginių metu buvo aiškinama apie saugų eismą ir dalinamos saugaus eismo priemonės.

   Ramoniškiai Naujųjų metų išvakarėse labai apsidžiaugė, kad po ilgo laukimo suremontuota ir išasfaltuota Kazariniškės gatvė. Jo iškilmingam atidarymui ir projektų užbaigimui atvyko LR Seimo narys Edmundas Jonyla ir darbų vykdytojų UAB „Helanas“ atstovai, Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas, Raseinių rajono VVV „Raseinių krašto bendrija“ pirmininkas Vincas Blinstrubas. Simbolinių juostelių perkirpime dalyvavo daug ramoniškių. Vakare apsilankė Kalėdų senelis su snieguole, kurie įžiebė kalėdinę eglutę. Vaikučiams ir jų tėveliams koncertavo fėja Inga su princese Adrija. Šventė baigėsi visų pabendravimu prie vaišių stalo.

Bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.