Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-12-02  

Dalyvavome bendruomenių kultūrinėje šventėje „Tai mes“

Lapkričio 28 dieną Raseinių rajono savivaldybės delegacija dalyvavo Kėdainių arenoje vykusioje bendruomenių kultūrinėje šventėje „Tai mes“, kurią organizavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Žinių radijas. Malonu, kad kartu su raseiniškiais šventėje dalyvavo ir Raseinių rajono meras Algirdas Gricius, LR Seimo narys Darius Ulickas. Šventėje buvo išrinkti gražiausi tautiniai kostiumai, o agentūrai „Factum“ pateikti kelių tūkstančių visos Lietuvos bendruomenių atstovų sudainuotų liaudies dainų popuri garso ir vaizdo įrašai tikintis, kad tai bus įregistruota kaip Lietuvos rekordas „Masiškiausias liaudies dainų popuri dainavimas“. Šventėje vyko ir meno darbų paroda, joje su nuostabiais savo darbais dalyvavo ir Raseinių tautodailininkų draugijos „Sodžius“ atstovės Gentrūda Kauneckienė, Vitalija Miklienė ir Inija Ambrozienė.

Meninėje renginio dalyje pasirodė ir mūsų rajono Plikių vyresniųjų liaudiškų šokių grupė„Gynėvė“, vadovė Laura Liaskauskienė. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė kartu su beveik 30­ties savivaldybių merais, vicemerais, kitais vadovais pasirašė bendrą rezoliuciją, kuria ateinančiais Bendruomenių metais įsipareigojo dar aktyviau skatinti vietos bendruomenes. Renginio dalyviai galėjo dalyvauti savo pasirinktose veiklose: vaikai iki 12 metų ­ vaikų kūrybinėse dirbtuvėse, bendruomenių pirmininkai – kontaktų mugėse, kurias moderavo žurnalistai Asta Dudurytė ir Aurimas Perednis, vyko „protų mūšiai“, susitikimai su įdomiais žmonėmis, sporto rungtys.

Šventėje dalyvavo Nemakščių, Ilgižių, Ariogalos, Gėluvos, Skirmantiškės, Akstinų, Kaulakių, Mirklių, Gynėvės, Dumšiškių, Ramonų, Milašaičių, Steponkaimio kaimo bendruomenių atstovai, Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas, Raseinių krašto muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė, Savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas ­ jaunimo koordinatorius Darius Morkus.

Buvo tiesiog gera pabūti, pabendrauti su keliais tūkstančiais iš visos Lietuvos atvykusių bendruomenių nariais.

Loreta Sirvidienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.