Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-22  

RANKŲ ŠILUMA

Baisogalos bendruomenė šių metų rugpjūčio mėn. įsijungė į saugaus eismo projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“, kurį jau trečius metus organizuoja Lietuvos kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. O lapkričio mėn. 15 d. mūsų bendruomenė vykdė jau paskutinį, septintąjį saugaus eismo renginį ,,Rankų šiluma“. Lapkričio 15 d. buvo tik baigiamoji diena, kai projekto veidas ,,Saugus žingsnis“, Baisogalos bibliotekininkė Viktorija Ivoškaitė, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, socialinės darbuotojos Aušra Utkienė ir Jolita Miniotienė vežė į daugiavaikių šeimų namus ne tik eismo saugumo priemones, pasakojo apie eismo saugumą kelyje, ir dideliems, ir mažiems uždavė aktualių klausimų, kartu pildė anketas, bet ir dovanojo su meile numegztas kojines ir pirštines,  kurias jau prieš mėnesį pradėjo megzti  šauniosios Pakiršinio kaimo mezgėjos: Jadvyga Sologubienė, Janina Šulgienė, Zofija Aleksandravičienė, Stanislava Kniškienė, Stasė Demenčienė ir Olga Timofejeva.

Lapkričio 11 d. bendruomenės pirmininkas ir Šeduvos globos namų Baisogalos Dienos centro darbuotoja Aušra Utkienė,  nešini saugaus eismo priemonėmis ir kitomis dovanomis, lankėsi mezgėjų namuose ir pririnko pilną kraitę mezginių.

Tie akį veriantys mezginiai ir saugumo jausmą nešančios priemonės  buvo  padovanoti 17 suaugusiųjų ir 18 vaikų. Tikimės, kad, palydint senuosius metus, saugumo ir gerumo šiluma, lydės ir dovanojusius ir apdovanotuosius.

Baisogalos bendruomenės taryba lapkričio 20 d. pakvietė į šventinį posėdį projekte dalyvavusius partnerius. Vakaro metu prisiminėme visus renginius, pasidžiaugėme, kad daug suaugusiųjų (702) ir vaikų (342) pasiekė saugaus eismo priemonės ir kitomis formomis, netikėtose erdvėse, buvo išgirstos ar primintos eismo saugumo taisyklės. Įvertinome savo darbo klaidas ir geruosius ženklus, pasidžiaugėme, kad įsijungėme į šį projektą ir padėkojome visiems partneriams.

 Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja                        Vilija Kaščionienė

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.