Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-02-27  

Vietos veiklos grupės projektai džiugina ne tik šukioniečius

          Bendruomenės žino, kad projektai keičia kaimą, todėl daugelis rajono bendruomenių aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje.

         Ne išimtis ir Šukionių bendruomenė, kuri kasmet dalyvaudama įvairių fondų projektuose ir taip gaudama didesnę ar mažesnę paramą, keičia kaimo įvaizdį, teigiamą visuomenės požiūrį į aplinkos tausojimą, gražinimą, bei priežiūrą. Daug skiriama projektams, kurie nukreipti kultūriniai, socialiniai veiklai.

          Per Biržų rajono vietos veiklos grupės „Biržų rajono savivaldybės kaimo vietovių vietos plėtros strategija iki 2013 m.” priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ pateikėme projektą „Šukioniečiai kuria jaukią aplinką darbui ir poilsiui“, kurio įgyvendinimui skirta 100 000 Lt parama.

          Šukioniečiai sutvarkė viešąsias erdves  – įrengėme pavėsinę, kurioje gali pasislėpti nuo vėjo ir lietaus pašto ir autobuso laukiantys gyventojai. Antra pavėsinė pasitarnaus renginiams ir  talpina iki penkiasdešimt žmonių. Atnaujinome viešojo lauko tualeto patalpas.

          Suremontuotos bendruomenės namų pirmojo aukšto patalpos, atnaujinta elektros instaliacija, pakeistos durys, langai. Dar kvepiančiose dažais patalpose Šukionių ir aplinkinių kaimų gyventojai jau rengia seminarus, koncertus, susitikimus.

          Šukionių bendruomenė ši projektą skaito vieną iš sėkmingiausių, nes įgyvendintas per trumpą laiką (8  mėnesius) ir visiems prieinamas ir reikalingas.

           Kokybiškai ir laiku remonto darbus atliko D. Širmelio įmonė, o viešąsias erdves sutvarkė J. Lukštaitės įmonė „Medžio grupė“

        Šukionių bendruomenės nariai dėkingi Biržų vietos veiklos grupės pirmininkui Steponui Staškevičiui, VVG administracijos darbuotojoms; Virginijai Ridlauskienei, Vaidai Staškevičienei, Neringai Karaliūnienei, Jolantai Vaitkevičienei ir Danguolei Bėliakienei kurių rūpestinga pagalba ir konsultacijos padėjo laiku įgyvendinti projektą. Atsiskaityta su nacionalinio mokėjimo agentūra, kuri vietoje atliko dvi patikras, nenustatydama pažeidimų. Šis projektas turi išliekamąją vertę ir pasitarnaus visiems gyventojams.

          Ateityje laukia projektai, kurie skatins bendruomeniškumą, stiprins partnerystę.

Šukionių bendruomenės tarybos pirmininkė Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.