Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-01-13  

Šventinė popietė Lenkelių kaimo bendruomenėje „Senuosius palydint, Naujuosius Metus pasitinkant“

Į atsinaujinusius Raseinių rajono Lenkelių kaimo bendruomenės namus gruodžio 28 dienos pavakarę rinkosi Lenkelių ir aplinkinių kaimų gyventojai. Rinkosi į šventę, skirtą palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius Metus. Šio renginio šeimininkė, bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė pasveikino susirinkusiuosius, palinkėjo sveikų ir dosnių Naujųjų Metų, apžvelgė praėjusiais metais nuveiktus darbus. „2013–ieji metai – tai projektų metai, - kalbėjo pirmininkė, – vasarą džiaugėmės naujai sutvarkytu bendruomenės namų stogu, veranda, naujai instaliuota elektra, o šiandien užbaigtas antrasis darbų etapas. Pagal Raseinių rajono VVG „Raseinių krašto bendrija“ vietos plėtros 2008-2014 m. strategiją užbaigėme projektą „Lenkelių kaimo bendruomenės dalies patalpų remontas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“, kurio vertė 25700 Lt. Tuo galime džiaugtis, didžiuotis ir naudotis“.

Vakaronės svečias Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas pasidžiaugė draugišku kolektyvu, linkėjo sėkmės ir sutarimo visuose darbuose, jaukumo namuose ir ramybės širdyse. Artėjančios šventės proga visus sveikino ir už nesavanaudišką darbą bendruomenės labui dėkojo seniūnaitis Jonas Neverdauskas. Dovanėlės buvo įteiktos bendruomenės aktyvistėms, tarybos narėms, nuolatiniams talkų, sporto varžybų, kitų renginių dalyviams ir gražiam būriui jubilijatų. Vienbalsiai į bendruomenės narių tarpą buvo priimti 5 asmenys.

Vakaro scenarijus patiko visiems, ypač, kai į sceną įžengė Lenkelių jumoro grupė. Šmaikščiai parodijavusios žinomas televizijos laidas „Prajuokink mane“ ir „Kvieskite daktarą“ grupės moterys sulaukė gausių aplodismentų. Šventinę programą vainikavo fejerverkai, nutvieskę Lenkelių padangę.

Šventinė popietė Lenkelių kaimo bendruomenėje suteikė visiems daug džiugių ir gražių akimirkų. Prie gausaus vaišių stalo ilgai netilo kalbos ir juokas. Visiems prisidėjusiems tariame nuoširdų ačiū ir linkime sveikatos ir laimės.

 

Lenkelių kaimo bendruomenės narė Jolanta Gudeikytė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.