Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-02-21  

SKREBIŠKIŲ BENDRUOMENĖ ATNAUJINO BENDRUOMENĖS NAMUS

Skrebiškių kaimo bendruomenė, pasinaudodama Biržų rajono Vietos veiklos grupės kvietimu teikti paraišką I prioriteto „ Teritorinė sanglauda – patrauklios ir patogios gyventi bei dirbti aplinkos kūrimas“ priemonei „ Kaimo atnaujinimas ir plėtra“, pateikė projektą „Žengdami į ateitį – nepamirškime praeities“.Gautos paramos suma -129 000lt.  Projektas sėkmingai įgyvendintas.

Projekto  tikslas - kurti patrauklią aplinką gyventi ir dirbti kaimo vietovėje. Projekto metu buvo investuojama į bendruomenei priklausantį pastatą, kuriame vyksta įvairūs susirinkimai, konferencijos, renginiai, šventės, čia repetuoja saviveiklininkai. Buvo atlikta bendruomenės namų rekonstrukcija. Bendruomenės žmonės gali  džiaugtis pakeistais langais ir durimis. Atlikti vidaus apdailos darbai, atnaujinta elektros instaliacija, sutvarkytas stogas. Suremontuotos patalpos, skirtos atgaivinti ir puoselėti tradicinius amatus.

Skrebiškių kaimo  bendruomenė sukūrė patrauklią aplinką, pritaikytą kaimo gyventojų socialiniams ir kultūriniams poreikiams, tuo pačiu išsaugojo kaimo kraštovaizdžio identitetą ir viešąsias erdves. Įgyvendintas projektas turės didelę naudą, kadangi sukurti rezultatai tenkins tikslinių grupių gyventojų  poreikius ir lūkesčius.

 Židra Užubalienė

Skrebiškių bibliotekos vedėja, bendruomenės tarybos narė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.