Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-09-22  

Biržiečiai respublikiniame renginyje ,,Derlius 2015”

Rugsėjo 18 -20 dienomis šalies sostinėje Vilniuje vyko respublikinis renginys ,,Derlius 2015’’.Į šį kasmetinį organizuojamą renginį vyko pusšimtis biržiečių- ūkininkų, kaimo bendruomenių pirmininkų ir lyderių, žemdirbiškų profesijų specialistų.

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje. Bažnyčioje mišios buvo aukojamos už žemdirbius, už derlių. Šventės atidarymo eisenoje su Lietuvos kariuomenės orkestru po Šv. Mišių žygiavo ir biržiečiai, į renginį atvykę su Biržų rajono savivaldybės vėliava. Ją delegacijoje nešė Biržų rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vedėjas Steponas Staškevičius. Visų ES šalių vėliavas nešė jaunimas. Lukiškių aikštėje įrengtoje scenoje – Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės, Žemės ūkio Rūmų pirmininko Andriejaus Stančiko, Europos parlamentaro Broniaus Ropės ir kitų garbingų svečių sveikinimai, padėkos dalyviams, ūkininkams, amatininkams, jaunimui. Apdovanoti ir biržiečiai kaip ir kitų rajonų atstovai specialiu prizu.

Šventės globėja LR Prezidentė Jos Ekscelencija Dalia Grybauskaitė.

Džiaugiamės, kad su mumis šioje respublikinėje šventėje dalyvavo ir Papilio moterų ansamblis ,,Sentimentai‘‘, vadovaujamas Valerijos Puodžiūnienės. Dainininkės vykstančius linksmino kelionėje, o Vilniuje prisijungė prie Dzūkijos krašto dainininkų ir kartu sudainavo visiems žinomas širdžiai mielas dainas. Aplankę kiemelius, pasigrožėję amatininkų išradingumų, pasidžiaugę šių metų derliumi su vilniečiais ir Vilniaus svečiais, grįžome dirbti darbų ir ruoštis naujam derliui. 

Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė

Nuotraukos Stanislovo Vadapolo

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.