Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-06-03  

Piešinių konkursas „Ateities automobilis - saugus eismas kelyje“

2012 m. gegužės 28 d. įvyko baigiamasis renginys piešinių konkurso „Ateities automobilis  - saugus eismas kelyje“ rezultatams paskelbti ir laimėtojams apdovanoti. Renginį atidarė ir sveikinimo kalbą pasakė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato viešosios policijos prevencinio poskyrio viršininkė Kristina Siriūnienė.  Sveikinimo žodį komisijos vardu tarė asociacijos „Senų vežimų klubas“ pirmininkas Darius Renaldas Dulinskas. Vilkaviškio rajono policijos komisariato patrulių būrio patrulis Aidas Krapaitis pravedė pamokėlę „Saugus eismas“. VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Riklienė supažindino su konkurso rezultatais.

Konkurso tikslas buvo  ugdytis kūrybinius gebėjimus, saviraišką; siekti puoselėti žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, pagarbą kitam žmogui, atsakomybę už savo elgesį kelyje, laikytis saugaus eismo  taisyklių; skatinti jaunimą daugiau domėtis saugaus eismo klausimais, įtraukti juos į saugaus elgesio kelyje ugdymo procesą, skatinti tinkamai elgtis viešose vietose. Konkurso organizatoriai Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariatas, Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga, asociacija „Senų vežimų klubas“ ir VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras.  Renginio rėmėjai Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“; ŽŪK „Senoji kryžkelė“; UAB „Girema“; Kęstučio Kubiliaus paslaugų įmonė; UAB „Kuperis“; UAB „Teivida“; E. Jočienės įmonė „Toma“; Darius Bulonas; Kęstas Kružinauskas.

Buvo gauta 298 piešiniai ne tik iš Vilkaviškio rajone esančių mokyklų ar darželių, bet ir iš įvairių Lietuvos kampelių (Vilnius,  Marijampolė, Linkuva Pakruojo r.). Darbai buvo sugrupuoti pagal amžiaus grupes.  30 geriausių darbų autorių apdovanoti rėmėjų dovanomis.

2012 m. gegužės 17-28 d. visi gyventojai galėjo balsuoti ir išrinkti geriausią piešinį. Piešiniai buvo sužymėti numeriukais, reikėjo užrašyti labiausiai patinkančio piešinio numeriuką ant lapelio ir įmeskite į balsadėžę. Daugiausia gyventojų balsų surinkępiešinių autoriai apdovanoti specialiais prizais.

„Įkvėpimas yra dovana, kuri tampa dovana tik atkaklaus darbo dėka“ - Frankas. Dėkojama už įkvėpimą mokytojams, už kruopštų darbą – moksleiviams ir darželių auklėtiniams.

Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Lina Kružinauskienė


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.