Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2021-12-10  

Savanorystė bendruomeninėje veikloje

 
2021 m. gruodžio 9-10 d. Birštone LKBS mokymuose „Savanorystė bendruomeninėje veikloje. Kaip vėl norėti veikti? Kaip grįžti prie bendruomeninės veiklos esmės?“ susitiko bendraminčių būrys.

Pirmąją dieną lektorės: Milda, Milisenta, Vaida, Laura, Ernesta ir dalyviai pasidalino asmeninėmis savanorystės patirtimis. Išklausėme Savanorių vadybos pagrindus bei dirbome grupėse ieškodami atsakymų į daugelį bendruomenių lyderiams svarbių klausimų.


Antrąją dieną lektorius Vygandas papasakojo apie Sėkmingą komunikaciją bei Efektyvų darbingumą, na ir svarbiausia Asmeninę motyvaciją.


Tai mokymai kupini nuostabių žmonių, gerų emocijų, idėjų mainų, motyvacijos ir savimotyvacijos. Linkime įgautas žinias panaudoti savo veikloje, patirtį perduoti kitiems bendruomenininkams ir niekada neprarasti tos ugnelės širdyje. Jūs mūsų šviesuliai


Mokymai buvo vykdomi įgyvendinant projektą „LKBS veiklos ir finansinio tvarumo bei institucinių gebėjimų stiprinimas“ finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal finansuojamų Nevyriausybinių organizacijų fondo lėšomis, 2021 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatus.
 
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.