Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-12-31  

Saugaus eismo renginys “Saugūs metai nuo Kalėdų lig Kalėdų”

Eismo įvykių, į kuruos patenka ir nukenčia pėstieji, akivaizdžiai padaugėja rudenį ir žiemą, esant sudėtingesnėms eismo sąlygoms, prastesniam matomumui. Eismo dalyviai pažeisdami kelių eismo taisykles, nenešioja atšvaitų, dviratininkai, nevilki ryškiaspalvių liemenių, todėl neretai jie tampa nematomais arba sunkiai pastebimais kelyje.

                 Muzikuojančios bendruomenės “Akordeono garsai” nariai gražiausių metų švenčių išvakarėse nutarė suorganizuoti koncertą – “Saugūs metai nuo Kalėdų lig Kalėdų”. Renginyje dalyvavo bendruomenės nariai, seniūnijos darbuotojai, muzikos mokyklos pedagogai ir jų auklėtiniai, konservatorijos auklėtiniai ir visi tie, kas neabejingi akordeono garsams.

                 Bendruomenės nariai surengė koncertą, klausytojų komandos paruošė po šūkį apie atšvaitus bei saugumą kelyje. Šūkiuose atsispindėjo originalios idėjos, klausytojai stengėsi pademonstruoti, kaip jie suvokia atšvaitų nešiojimo svarbą. Koncerto pabaigoje buvo galimybė deklamuoti eiles, kurias čia pat ekspromtu kūrė susirinkusieji.

                 Po renginio bendruomenė dar ilgai vakarojo ir prisiminė visus šiais metais vykusius saugaus eismo renginius. Pakartojo saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisykles, ragindami vienas kitą būti atsakingais nuo Kalėdų lig Kalėdų

                 Visi renginio dalyviai dalyvavo adventiniame žaidime  laimės šulinys. Jame buvo pačių įvairiausių Automobilių kelių direkcijos dovanėlių, kurios vėliau švytėjo ant renginio dalyvių rankinių ir viršutinių rūbų.

                 Atšvaitai, atminimo dovanėlės ir kitų metų kalendorius įpareigojo, kad bendruomenės nariai ne tik jais džiaugtųsi, bet ir naudotųsi.

                 Dėkojame projekto organizatoriams, dalyviams, rėmėjams ir tiems, kurie buvo su mumis ir moko kitus būti saugais kelyje.

                 

Muzikuojančios bendruomenės “Akordeono garsai” pirmininkė Liudmila Daunorienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.