Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2021-02-04  

KAIMO BENDRUOMENĖS KVIEČIAMOS TEIKTI INFORMACIJĄ


Kaimo bendruomenės, jos narių ir kitų kaimo gyventojų vykdoma veikla labai įvairi – nuo aplinkos grąžinimo, tradicinių švenčių organizavimo iki išskirtinio, unikalaus vietos produkto (konditerinio, mėsos, pieno ar tradicinio amato, gaminio ir kt.) gamybos, edukacinių užsiėmimų, turistinių maršrutų organizavimo ar teminio kaimo sukūrimo. Dažnu atveju šie vietos produktai bei veiklos žinomos tik to kaimo ar kaimyninių kaimų teritorijoje.


VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros (toliau – Agentūra) Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyrius siekia surinkti šias kaimo bendruomenių ar jų narių įgyvendintas kūrybiškos veiklos ar bendruomeninio verslo idėjas. Surinkta informacija bus viešinama Agentūros, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ir Vietos veiklos grupių tinklo interneto svetainėse bei socialiniuose tinkluose, o vėliau planuojama išleisti ir atskirą leidinį – katalogą, kuriame bus pristatyti kaimo bendruomenių ir kitų kaimo gyventojų gaminami išskirtiniai vietos produktai, sukurtos bei vykdomos edukacijos, įrengti pažintiniai takai su lankytinomis vietomis ir kitos veiklos, kurios parodo, kaip tikslingai dirbant ir kuriant galima įgyvendinti net ir sudėtingiausius sumanymus, kurie saugotų ir puoselėtų kaimo išskirtinumą, galimybę sėkmingai plėtoti veiklas ir iš to užsidirbti.


Ne kiekviena kaimo bendruomenė, jos narys ar kaimo gyventojas turi pakankamai drąsos, žinių ir gebėjimų, išteklių savo veiklai ar verslui pristatyti ir populiarinti, tad Agentūros kuriamas elektroninis leidinys – puiki ir nemokama galimybė kaimo bendruomenėms parodyti savo veiklas, gaminamus vietos produktus, vykdomus verslus Lietuvos ir užsienio partneriams parodų, susitikimų metu ir sulaukti naujų užsakovų bei pirkėjų.


Prašome kaimo bendruomenes, jų narius bei kitus kaimo gyventojus užpildyti ANKETĄ ir iki 2021 m. kovo 22 d. siųsti el. paštu v.kvedariene@litfood.lt

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.