Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-07-08  

ŠEDUVOS MIESTO BENDRUOMENĖ SAUGAUS EISMO RENGINIŲ SŪKURYJE

Šeduvos miesto bendruomenė aktyviai, originaliomis idėjomis dalyvauja LR Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos konkurse "Eismo saugumas bendruomenėse 2011".   Birželio 24 d. Šeduvos miesto gimtadienio proga miesto Laisvės aikštę puošė  viso aštuoni floristiniai darbai sukurti iš įvairių medžiadų: gyvų gėlių, džiovintų augalų ir kitų floristinių medžiagų. Kilimus sukūrė  kūrybingos šeduvietės, juose atsispindėjo saugaus eismo tema: "Kelio ženklas", "Dviratukas",  "Poilsiavietė prie kelio", "Tapu tapu degant žaliam šviesoforo signalui", "Šviesoforas - perėja", "Tuoj eisime",  "Ženklas - Klevo lapas, tiems, kurie ką tik įgijo teisę vairuoti automobilį", "Saugiai rieda karutis" . Į šį masinį  renginį, susirinko gerokai per tūkstantį įvairaus amžiaus žmonių. Įspūdingais darbais grožėjosi ne tik šeduviečiai, bet ir svečiai, koncertuojant Panevėžio orkestrui ir šokant šokėjoms. Visų darbų  autorių entuziazmas yra puikus atsakingo požiūrio į saugaus eismo propagavimą pavyzdys.

          Tą pačia proga Šeduvos miesto bendruomenės tarybos narys, baikeris Vaclovas Šipulskis sukvietė į parodą būrį baikerių, senovinių automobilių.Tai buvo puiki proga pasigrožėti ir iš arti susipažinti su šiomis transporto priemonėmis, baikerių rūbais. Pabendrauti su antikvarinių automobilių  kolekcionieriais. Taip pat buvo pakviestas  šeduvos jaunimas prisijungti prie saugaus eismo propagavimo ir sudalyvauti  su keturračiais, motoroleriais ir kt. transporto priemonėmis šiame renginyje. Šios transporto priemonės apvažiavo tris saugaus eismo garbės ratus aplink Šeduvos miesto Laisvės aikštę.

Birželio 26 d. Šeduvos miesto bendruomenė sukvietė  į draugiškas Futbolo rungtynes  „Mums rūpi mūsų saugumas" Šeduvos miesto ir kitų rajono bendruomenių futbolistus. Varžybos  vyko Šeduvos gimnazijos stadione. Futbolą žaidė Vėriškių ir Pakalniškių kaimų komandos bei Šeduvos miesto komanda.

Žaidėjams ir žiūrovams per pertraukos intarpus  Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Daiva Staškūnienė priminė, kaip svarbu yra nuolat rūpintis  savo ir savo artimųjų saugumu kartu, priminė, kad nevalia sėsti už vairo neblaiviems ir neviršyti greičio. Kalbant apie tai - visi mintyse rimtai susimąstė, nes tuo metu buvo visiška tyla.

 Šias draugiškas futbolo rungtynes laimėjo Šeduvos komanda, antri - Vėriškių komanda, o treti - Pakalniškių komanda. Šeduvos miesto seniūnas Kostas Dočkus visiems žaidėjams  dėkojo už saugias žaidynes, komandoms įteikė padėkos raštus, visiems žaidėjams -  medalius, o nugalėtojams - Šeduvos komandai įteikė  taurę. Buvo pasidžiaugta geriausiai žaidžiusiu žaidėju - tai šeduviečiu Deimantu Ružinsku.                              

                                                        Šeduvos miesto bendruomenės informacija

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.