Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-09-13  

Saugus Aukštelkiečių žygis

Aukštelkės kaimo bendruomenės aktyvistai, pasipuošę šviesą atspindinčiomis liemenėmis, rugsėjo 9-os dienos vakare rinkosi į mokyklą. Ruošėmės eiti į žygį Aukštelkė – Bubiai – Aukštelkė. Kiti bendruomenės nariai, nepasiryžę įveikti šį atstumą, atėjo palydėti išeinančius.Visi užpildėme apklausos anketas apie atšvaito reikšmę, pasidžiaugėme gautomis dovanomis, užsidėjome šviesą atspindinčias juosteles ant rankos ir kojos. Po to ištvermingiausieji dalyviai pasukome Bubių link ir be didelio vargo pasiekėme kelionės tikslą. Pabuvojome pie Bubių tvenkinio, užkopėme ant Bubių piliakalnio. Smagiai pabendravę ir su gera nuotaika grižome namo.
Mūsų gyvenvietė – Aukštelkė – yra šalia greitkelio. Antrus metus dalyvaujame šiame projekte. Jau nuo pernai metų per visus renginius prisimename apie saugų eismą. Maži ir dideli Aukštelkės gyventojai gali pasidžiaugti gautomis saugaus eismo priemonėmis: liemenėmis vaikams ir suaugusiems, įvairiais atšvaitiniais pakabukais ir juostelėmis, juostiniais atšvaitais, knygutėmis ,,Saugokime vieni kitus kelyje“, vairuotojai - CD saugaus vairavimo pamokomis. Atšvaitai primina vairuotojams apie pėsčiuosius eismo dalyvius. Jaučiamės ir mes saugesni.
Esame dėkingi už šį projektą Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos, Šiaulių regiono keliams ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už paskatinimą viešinti saugų eismą bendruomenėje.

Aukštelkės bendruomenės pirmininkė

Violeta Budreckienė 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.