Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-04-02  

DĖMESIO EUROPOS KAIMO PLĖTROS TINKLO SKELBIAMAS KONKURSAS

Jūsų dėmesiui informacija iš ENRD - Europos kaimo plėtros tinklo - ką tik prasidėjo fotokonkursas "Vaizdai iš Europos kaimo vietovių" ir ir daugelis vietos veiklos grupių teigia, kad tai puiku!

Konkurso "Vaizdai iš Europos kaimo vietovių" iniciatyva siekiama skatinti ir švęsti kaimo plėtrą Europoje.Konkurse tikimasi atrinkti įvairiausias nuotraukas, kuriose atspindi kaimo gyvenimas šiandien. Atrinkti geriausi darbai bus eksponuojami prestižiniame "Berlaymont" paradų centre Briuselyje,ir jas bus galima pamatyti nuo birželio 22 d. iki liepos 10 d. Be to, laimėję fotografai ir jų VVG bus pakviesti dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje birželio 27d., kurioje apdovanojimus įteiks pats žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Dacian Cioloş.

Konkurso nugalėtojų darbų paroda taip pat bus pristatoma ir visoje Europoje bei išleisti foto-knygoje vėliau, šiais metais.

 

Dalyvavimas negali būti paprastesnis! Europos Kaimo nuotraukų konkursass atviras visiems profesionalų ir mėgėjų fotografijoms, kurie gyvena bet kurioje iš ES valstybių narių. Kiekvienas dalyvis gali pateikti tiek nuotraukų, kiek jie nori ir kaip jie nori, bet tiksu viena sąlyga fotofrafas turi atstovauti kurią noes ES VVG ir tik per tą VVG jam bus leidžiama įkelti nuotraukas per tam skirtą tinklavietę www.ruralimages.eu

Todėl VVG vaidmuo yra lemiamas konkurse.

Kaip jums rinkti nuotraukas iš jūsų vietovės? mes rekomenduojame, kad  VVG galėtų surengti konkursus vietos lygmeniu, siekiant pasirinkti geriausias nuotraukas, kurios bus pateiktos Europos kaimo vaizdų konkursui. Jūs netgi galite nuspręsti suvienyti jėgas su kitomis VVG.

Svarbiausia užtikrinti, kad Jūsų kaimo vietovė yra atstovaujama.

Tai leis jums:

        a. artimiau bendradarbiauti su savo bendruomene, atsižvelgiant į temas, kurios rūpi labiausiai  kaimo gyventojams;

        b. Reklamuokite savo kaimo vietovės ir savo vietos bendruomenės platesnei ES auditorijai.

Atkreipkite dėmesį, kad konkursas baigiasi gegužės 18d, penktadienį.

Jei jums kilo kokių klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu photoexhibition@enrd.eu

ENRD informacija 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.