Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-05-12  

Džiaugiamės gražesne aplinka

Jau penktus metus Raseinių rajono Skirmantiškės kaimo bendruomenė įsijungia į pavasarinę švarinimosi akciją „Darom“. Saulėtą balandžio 26-iosios rytą, kas grėbliu, kas kastuvu nešini rinkomės į kasmetinę talką. Šį kartą turėjome tikslą sutvarkyti aplinką prie kaimo tvenkinio. Susirinkę ir aptarę būsimus darbus, kibome dirbti: vieni rinkome šiukšles, kiti lyginome žemę, tvarkėm ir gražinom tvenkinio aplinką. Nuoširdžiai darbavosi darbščiosios kaimo moterys, vyrai irgi braukė prakaitą. Sutvarkius aplinką pastatėme keletą suolelių, pasodinome medelių, kurie suaugę teiks malonų pavėsį atėjusiems pailsėti prie gražiai sutvarkyto tvenkinio.  Po darbų pasidžiaugėme nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais – gražesne ir švaresne aplinka. Gražėjanti mus supanti aplinka, tai kiekvieno mūsų indėlis tik gaila, kad atsiranda dar tokių žmonių kurie gyvena pagal principą: ne mano daržas, ne mano pupos.

       Už tą gražią ir jaukią oazę mūsų kaime esame dėkingi Raseinių savivaldybės tarybos nariui Česlovui Kenstavičiui, kurio pastangomis buvo išvalytas senas apleistas tvenkinys, bendruomenės nariui Juozui Januškai – už mintį atnaujinti tvenkinį, Raseinių komunalinio ūkio Pagojukų padalinio darbuotojams, vadovaujamiems viršininko Broniaus Maurago – už pagalbą išlyginant išvalytą dumblą, Pagojukų seniūnijos seniūnui Antanui Valentinui, Raseinių miškų urėdijos urėdui Antanui Kilčiauskui ir Žaiginio medelyno viršininkei Irenai Burinskienei - už padovanotus medelius. Nuoširdus ačiū ir visiems, įsijungusiems į švarinimosi akciją, kad negailėdami laiko ir jėgų, prisidėjo prie mūsų gyvenvietės švarinimo ir gražinimo.

       Išsiskirstėme po gražios talkos su viltimi, kad sutvarkyta tvenkinio erdvė skatins jaunimą, senjorus, tėvus auginančius mažamečius vaikus susirinkti bendram pasibuvimui. 

Skirmantiškės kaimo bendruomenės pirmininkė Eugenija Pūkienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.