Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2013-09-11  

Jovariškiai su dviračiais palydėjo vasarą

Kaip geriausia palydėti vasarą? Be abejo, geriausia tai padaryti pagal formulę „Aktyviai + įdomiai + saugiai“, todėl rugpjūčio 27-osios pavakarę daugiau nei pusšimtis bendruomenės „Tauragės Jovarai“ narių bei keletas svečių dviračiais mynė į mikrorajono vasaros estradą Laivės gatvės gale. Smagu, kad žygio dalyviai buvo nuo septynerių iki septyniasdešimt ketverių metų!

„Tauragės Jovarų“ bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“, tad žygeivių žinios apie jų pareigas kelyje pirmiausia buvo patikrintos viktorinoje. Aktyviausi „žiniukai“ apdovanoti specialiais konkurso prizais – žaismingais atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, šviesą atspindinčiais krepšiais pirkiniams. Po trumpo instruktažo visi dviratininkai užsisegė dovanotus atšvaitus ir leidosi į žygį.

Organizuotai aplankyti istoriniai Jovarų objektai, o apie juos pasakojo istorijos specialistas, dviračių žygio gidu tapęs pats Tauragės kultūros centro Kultūros paveldo skyriaus vadovas Edmundas Mažrimas. Kaip ir žadėta, organizatoriai savo pažadą išpildė: visi drauge teoriškai bei praktiškai prisiminė Kelių eismo taisyklių reikalavimus dviratininkams ir pėstiesiems, papildė istorines žinias apie savo miestą, atlikę lengvą fizinį krūvį, pabuvę smagioje draugijoje ir pasisėmę geros nuotaikos.

Daiva Genienė

Bendruomenės „Tauragės Jovarai“ tarybos narė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.