Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-06-27  

PROJEKTAS „EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE“

Birželio 23 d. Raseinių rajono seniūnijos Gabšių kaimo sporto aikštelėje, vyko vasaros renginys, kuriame bendruomenė organizavo krepšinio, tinklinio ir virvės traukimo komandų varžybas. Taip pat vyko rankų lenkimo, „džipo“ traukimo, baudinių metimo ir kt. rungtys. Žinoma neliko tokią dieną nepasveikinti ir Jonai.

Ta pačią dieną bendruomenė vykdė projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šio projekto idėja buvo brandinama kelis metus. Kadangi bendruomenė įsikūrusi prie Raseiniai- Jurbarkas kelio ir šiame kelyje per paskutinius keletą metų žuvo ne vienas žmogus, todėl šventės organizatoriai paaiškino ir supažindino visus renginio dalyvius kaip saugiai elgtis kelyje pėsčiajam, dviratininkui ar vairuotojui. Kaip vairuotojai dažnai pervertina savo sugebėjimus suvaldyti automobilį ir važiuoja didesniu nei leistina greičiu, kaip yra svarbu sugebėti pasirinkti saugų važiavimo greitį ir, kad nelaimingų atsitikimų kuriuose nukenčia pėstieji ir dviratininkai įvyksta tamsoje.

Organizatoriai visiems renginio dalyviams išdalino po šviesą atspindintį elementą ir po lankstinuką saugaus eismo tema, o krepšinio, tinklinio ir virvės traukimo komandų nugalėtojus aprengė šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Bendruomenės organizatoriai tiki, kad įgyvendinamas projektas padės užtikrinti bendruomenės narių švietimą saugaus eismo srityje ir paskatins visus dalyvavusius saugiai elgtis kelyje, nesvarbu ar jis pėstysis, ar vairuotojas.

 

Gabšių kaimo bendruomenės pirmininkė Irena Dapkuvienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.