Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2017-06-07  

Dviratininkų žygis aplink Ežerėlį


Kauno r., Ežerėlyje, birželio 3 d. - Miesto šventės dieną -  buvo organizuotas dviratininkų žygis aplink Ežerėlį. Žygis skirtas dviračių sezono atidarymui ir eismo saugumo stiprinimui bendruomenėse. Prieš žygį pirmiausiai įvyko saugaus eismo instruktažas, visi dviratininkai privalėjo vilkėti šviesą atspindinčias liemenes, buvo supažindinti su maršrutu ir pagrindiniais reikalavimais, važiuojant dviračiais grupėje. Plojimais išlydėti žygio dalyviai stengėsi laikytis eismo taisyklių, važiuoti saugiai ir atsakingai. Žygyje dalyvavo daugiau kaip 100 dviratininkų, jauniausias žygio dalyvis vos vienerių metų, o vyriausias sulaukęs 68 metų.

Šio žygio metu suaugusiųjų pavyzdys buvo labai svarbus vaikams ir jaunimui.  Tad saugus elgesys, eismo žinių turnyras, dviratininkų  miklumo rungtys tapo žygio pagrindinėmis veiklomis ir idėjomis. Šventės pabaigoje visi dalyviai galėjo apžiūrėti automobilių parodą bei stebėti parodomojo važiavimo programą.

Šis renginys yra viena iš projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ priemonių. Šio projekto organizatorius - Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Projekto konkursui paraišką pateikė ir veiklas įgyvendina Kauno rajono Ežerėlio kultūros centras. 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.