Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-07-14  

Diena vietos bendruomenių metams pažymėti

           Kadangi 2016 metai paskelbti vietos bendruomenių metais, todėl liepos 3-ąją pagal Raseinių rajono Nemakščių bendruomenės santalkos vykdomą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Nemakščių bendruomenės santalkos narių ir kaimo gyventojų bendruomeniškumo skatinimas“ projektą vyko Nemakščių seniūnijos bendruomenių popietė „Draugystės ratas – 2016”. (Prie šio projekto Raseinių r. savivaldybė prisideda 10% kofinansavimu.) Tądien buvo suplanuota ir įgyvendinta nemažai įdomių veiklų.

Net porą valandų bendruomenių atstovai dainavo, šoko, skaitė savo eiles, dalijosi mintimis apie įvairias veiklas. Vėliau vaikai ant asfalto kreidelėmis piešė įvairiausius piešinius tema „Aš ir mano gimtinė“. Net keturios Nemakščių seniūnijos bendruomenių komandos iš Užkalnių, Pašešuvio, Mažosios Viduklės ir Nemakščių varžėsi tinklinio varžybose „Draugystės ratas – 2016” taurei laimėti. Džiaugiamės, kad taurė niekur neiškeliavo ir  atiteko mums, nemakštiškiams. Tačiau labiausiai visi turbūt laukė vakaro ir skaniausių nemakštietiškų blynų, kuriais vaišino puiki mūsų šeimininkė Irena Bertašienė. Nors iš pradžių svečiai nesiryžo ragauti jos pagamintos pomidorų uogienės, bet paragavęs net jaunimas stebėjosi, kad taip skanu, ir norėjo dar ir dar skanauti. O blynų tą vakarą buvo visokių: ir bulvinių, ir pagal Irenos ir Juozo specialią receptūrą, ir taip jaunimo  mėgiamų širdučių blynų, prie kurių karts nuo karto susidarydavo eilutė. Bendruomenės valdybos narė Genutė Vaičienė pasirūpino karšta, kvepiančia mėtų arbata, kad tokį lietingą vakarą niekas nesušaltų.

Pabuvimas kartu visada prasmingas: čia save atrasti, išbandyti gali kiekvienas norintis, o bendruomenės pats svarbiausias tikslas ir yra suburti, suvienyti žmones.

Už šią popietę Nemakščių bendruomenės santalka nuoširdžiai dėkoja Užkalnių, Pašešuvio, Mažosios Viduklės, Balčių bendruomenių saviveiklininkams ir meno vadovams Remigijui Laugaliui, Reginai Gadliauskienei, bendruomenių jaunimui, kuris nepabijojo susirungti tinklinio aikštėje, Irenai ir Juozui Bertašiams už nuostabaus skonio blynus, klubo „Smeltė“ vadovui Sauliui Radčenko už  teisėjavimą tinklinio varžybų metu ir visiems kitiems, kad nepabijojo pliaupiančio lietaus ir tą popietę leido kartu su mumis, nemakštiškiais.

 Lina Mejerienė, NBS SOCMIN projekto vadovė,

 Elena Vaitkuvienė, NBS valdybos narė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.