Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-09-12  

Ties rudens riba Braziūkų kaimo bendruomenė „Indrajos namai“ surengė jau 3-ąjį respublikinį šeimyninį menininkų plenerą

Šio renginio globėjas Kauno raj. savivaldybės  meras Valerijus Makūnas, kuriam labai imponuoja idėja rengti kažką prasmingo tiesiog po atviru dangumi, gamtos prieglobstyje.

Tapyba, muzika, liaudies dainos ir šiuolaikiniai šokiai, rytinė joga ir šeimos vertybės, miesto ir kaimo susiliejimas darnoje. Taip trumpai galima apibūdinti šį renginį.

Šiemet į jį susirinko apie šimtas žmonių, dauguma kurių dalyvavo ir pernykščiame plenere, kurį visas tris dienas tiesiog skalbė lietus. Nepabūgusieji buvo apdovanoti - šiemet renginį globojo ir geras oras. Kelios dienos vasariško oro ties rudens riba labai nudžiugino palapinėse nakvoti susirengusius plenero dalyvius.

Na, o jei būtų šalta, buvo pasirengta ir ekstremaliam variantui – programoje numatyta pirtis bei šokiai iki gaidžių. Ši programos dalis taip pat neprapuolė, įvykdyta visu 100 procentų, visai nepaisant gero oro.

Pagrindiniai šventės entuziastai Edita ir Rolandas Rimkai, kasmet kiek atsikvėpę po organizacinių rūpesčių, kurie darsyk pasikartoja po savaitės, kai yra surengiama plenero filmo peržiūra, tikina norį šį renginį išsaugoti kitai kartai – vaikams.

Juk smagu kai norintiems piešti mažiesiems pritrūksta teptukų ir jie noriai imasi darbo panaudodami dantų šepetėlius, o dažais ištepliotas rankas, kojas ir net pilvus gali tuojau pat nusiskalauti šalia esančiame tvenkinyje. Už tai ačiū  "UAB Indigas", gaminančiam ekologiškus dažus. O su jais, beje, galima nupiešti televizorių – viena labai jauna piešėja, apsidairiusi, kad esant tokiam būriui žmonių nėra nė vieno tokio įprasto aparato, taip ir padarė.

Čia viskas vyko linksmai - svečius pasitinkanti Aldona Bartkevičienė, vykstant registracijai prireikus ką nors išsiaiškinti, eidavo tai daryti (mobilusis ryšys plenero vietoje praktiškai neveikia) palikusi atvykėlius klausytis muzikos. O kuo tikriausias muzikantas grodavo kad ir vienam kiek suglumusiam svečiui.

Plenere dalyvavo dailininkai : Roma Serapinaitė, Gintarė Kuznecovaitė, Edita Rimkienė, Regina Bankauskienė, Kristina Rusytė, Neringa Jakaitenė, Šarunas Vitonis,Gintautė Skvernytė iš Kauno, Rimantas Kundrotas iš Gargždų , Jolanta Jarašunienė ir  Goda Jarašunaitė iš Alytaus, Ingrida Bušeckienė iš Telšių, Eglė Kurcikevičienė iš Šakių, Ina Jucaitienė iš Vilniaus. Kai kurie į darbo-kūrybos vietą atokiau nuo stovyklavietės buvo gabenami vietiniu transportu – arkliuku, kas neabejotinai teigiamai paveikė ne tik jų, bet ir gausiai lydinčių vaikų įkvėpimą.

Koncertina grojo Vilius Marma, akordeonu Orestas Urbonas, o uždarymo koncertą surengė „Saulės broliai“ Saulius ir Donatas Petreikiai.

Jogos  ir šiaurietiško ėjimo užsiėmimus vedė Raimonda Žilinskienė, šokdino ir dainavo Zapyškio folklorinis ansamblis „Altonė“, Zapyškio linijinių šokių kolektyvo „Šokių Virusas“ vadovė Rita Šafranauskienė.

 

Rėmėjai : UAB “Indigas”, Expedicija.lt  ,,UAB Fazer kepyklos”, Simo Zarecko gėlininkystės ūkis,

Zapyškio bendruomenės centras, Zapyškio kultūros centras.

     
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.