Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-26  

DVIRAČIŲ ŽYGIS „KELIAUTOJO MATO ŠALČIAUS PĖDSAKAIS“

Išlaužo seniūnijos kaimų bendruomenė jau trečius metus dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šiais metais, bendradarbiaujant su Išlaužo pagrindine mokykla, Išlaužo biblioteka, Išlaužo ambulatorija, policija, Išlaužo sveikuolių klubu „Šventupė“, Išlaužo seniūnija, suorganizavo dviračių žygį „Keliautojo Mato Šalčiaus pėdsakais“.

              Žygyje iš viso dalyvavo 43 dalyviai, iš jų 15 suaugusiųjų. Džiugu, kad žygyje dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojai, bendruomenės nariai, bet ir  vieniši bei neįgalūs dalyviai.

            Kelionės pradžioje vyko saugaus eismo valandėlė.  Jos metu policijos atstovai - Saulius Aukščiūnas ir Juozas Petrauskas, visus žygio dalyvius supažindino su pagrindinėmis saugaus eismo taisyklėmis važiuojant kelyje dviračiais. Kad keliautume saugiai, renginio organizatoriai išdalino šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus. 

            Žygio metu aplankėme Pačiudiškių piliakalnį, rašytojo Vytauto Bubnio ir keliautojo Mato Šalčiaus tėviškes. Dalyviai išklausė bibliotekininkės Irmos Židonienės parengtą informaciją apie šias lankytinas vietas. Apsistoję M. Šalčiaus tėviškėje ir susiskirstę į grupeles, visi aktyviai dalyvavo Rimos Žiobienės parengtoje viktorinoje „Saugiai keliauju dviračiu“, rungtyse „Aš pažįstu kelio ženklus“ ir „Avarinės situacijos“ bei Irmos Židonienės parengtoje literatūrinėje viktorinoje „Keliautojo Mato Šalčiaus pėdsakais“.

              Kelionės metu buvo ne tik rimtų, bet ir linksmų, nuotaikingų ir kūrybingų užduočių. Visiems renginio dalyviams įteikti  prizai - įvairūs informaciniai lankstinukai, atšvaitai, ryškiaspalvės liemenės ir kitos šviesą atspindinčios priemonės.

              Renginio pabaigoje dalyviai džiaugėsi galimybe dalyvauti šiame projekte, kurio metu mėgavosi puikiu oru, pasigilino saugaus eismo žinias, aplankė keletą Išlaužo seniūnijos lankytinų vietų, turėjo galimybę pasigrožėti mūsų krašto vaizdais, pasportuoti ir smagiai praleisti laiką.

 Bendruomenės pirmininkas 

Tomas Skrupskas

    

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.