Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-03  

Saugi šventė Lapiuose

Rugpjūčio 18 d. Lapiuose vyko tradicinė kaimo šventė, kurios metu pristatėme saugaus eismo projektą “Gyvenkime saugiai”.Šventėje dalyvavo virš 300 žmonių, todėl daugelis galėjo prisiminti, o kai kuriems galbūt buvo ir naujovė (patiems mažiausiems šventės dalyviams)   saugaus eismo pamokėlės. Saugaus eismo projekte per visa dieną sudalyvavo 84 žmonės.

Nuo pat ankstaus ryto mokyklos stadione vyko sportinės varžybos. Vyrai ir jaunimas žaidė futbolą, krepšinį, tinklinį.Susirinkę žmonės stebėjo sportiness rungtis. Po rungtynių bendruomenės pirmininkė supažindino su vykstančiu saugaus eismo projektu bendruomenėje. Daugelis žaidėjų atvykę iš kitų kaimų, todėl jie ypatingai turi saugiai elgtis grįžtant namo, saugoti save ir kitus šios vietovės gyventojus. Nugalėtojai atminimui gavo po šviesą atspindinčią liemenę, kas įpareigojo juos laikytis tvarkos ir prisidėti prie bendro tikslo – saugiai gyventi.

Tuo pačiu laiku bibliotekininkė Ona Žitkienė supažindino vaikus su pavojais tykančiais kelyje, pravedė viktoriną, kurios metu vaikai parodė savo žinias saugaus eismo tema ir buvo apdovanoti knygutėmis, atšvaitais bei knygų skirtukais.

Vakare prasidėjus kultūrinei programai, Saugus eismas nebuvo užmirštas. Su pačiais mažaisiais žaidė ir mokė saugiai elgtis dvi piemenaitės. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse ir žaidimuose, o juos pagirdami apdovanojome šviesą atspindičiais atšvaitais bei atšvaitais žaisliukais.

Šventėje dalyvavę kolektyva pradžiuginę mus įvairiausia kultūrine programa taip pat įsijungė į saugaus eismo projektą. Jie sužinojo apie vykdomą projektą bei atsakingai pažadėjo elgtis kelyje. Pasidžiaugė padovanotomis šviesą atspindinčiomis liemenėmis bei atšvaitais.

Po šviesą atspindinčią liemenę gavo ir šventės vedantieji, kurie labai prisidėjo prie šio projekto viešinimo.

Šventė baigėsi, bet atsiminimai apie ją dar ilgai neišblės mūsų atmintyje. Kiekvienas turime apie ką susimąstyti. Juk daug mažiau vyktų nelaimių, jei kiekvienas būtume nors šiek tiek atsakingas.Gautos priemonės daugeliui bus gera paskata pagalvoti apie tai, kaip saugiau elgtis kelyje, kad visi būtume laimingi ir saugūs.

Pirmininkė Laima Karbauskienė


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.