Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-28  

Skėmių kaimo bendruomenės akcija „Uždek žvakutę žuvusiems“

Skėmių kaimo bendruomenė Radviliškio raj. randasi prie pagrindinio kelio Šeduva –Kėdainiai. Paminėdami pasaulinę eismo įvykiuose žuvusiųjų atminimo dieną, pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos  vykdomą projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“, organizavome akciją „Uždek žvakutę žuvusiems“, prisijungdami prie rajone vykstančių renginių šiai dienai. Kadangi akcija vyko pakelėje,  visi akcijos dalyviai gavo ir  apsirengė  šviesą atspindinčias liemenes, kad būtų saugūs ir matomi akcijos metu ir galėtų nešioti tamsiais rudens-žiemos rytais ir vakarais. Buvo prisiminti  mūsų kaimo gyventojai, kurių gyvenimas nutrūko prie šio kelio eismo įvykiuose. Tylos minute pagerbėme žuvusiuosius.

 Ryškiomis liemenėmis akcijos dalyviai privertė net sustoti kelis vairuotojus ir pasiteirauti, kas čia vyksta. Palinkėjome jiems gero kelio...

Pakelėje uždegtos žvakutės degė dvi paras, atkreipė dėmesį ne tik pravažiuojančių mašinų vairuotojų, bet ir Skėmių gyventojų. Kas nepaskaitė skelbimų ir nesudalyvavo akcijoje, pamatę degančias žvakutes pakelėje, domėjosi,- skambino- teiravosi kas nutiko. Džiaugiamės kad žmonės pastabūs ir tikimės ,sužinoję akcijos esmę,  tikrai susimąstė.

Akcijos tikslas buvo paskatinti ne­bū­ti abe­jin­giems ne tik sa­vo, bet ir vi­sų bend­ruo­me­nės na­rių sau­gu­mui ke­ly­je. Kad ir kokie būtų eismo įvykiai, jie jau yra tapę mūsų kasdieninio gyvenimo dalimi. Nelaimės keliuose kartais negrįžtamai pakeičia žmonių gyvenimus, niekais paverčia visus planus ir svajones. Siekiant užkirsti kelią beprasmėms mirtims keliuose, svarbu ugdyti žmogaus sąmoningumą, priversti susimąstyti ir įsidėmėti, kad visi esame eismo dalyviai ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, ar būsime saugūs, ar sugebėsime apsaugoti kitus.

 Bendruomenės tarybos narė Regina Dambrauskienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.