Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-09-14  

Kirdonių bendruomenėje daugiafunkcinis centras

Kirdonių daugiafunkciniame centre rugsėjo 1-ąją veiklą pradėjo 11 vaikučių mišri darželinukų grupė pagal ES lėšomis finansuotą ir įgyvendintą projektą. Kad toks centras būtų ir pasitarnautų jaunoms kirdoniečių šeimoms, daug darbo ir vargo įdėjo Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas. Į vaikučių ir tėvelių taip lauktą šventę su žmona Lina jie atvežė didžiulį tortą ir daugybę mažylių ugdymui skirtų dovanų.

Į šventę atvyko ir sveikinimo žodį tarė Pabiržės mokyklos direktorius Vytautas Armalas,Biržų rajono savivaldybės tarybos narys, Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas. Šventėje taip pat dalyvavo Pabiržės parapijos klebonas Vytautas Dagelis, Pabiržės seniūnijos seniūnė Vita Zurbaitė, Pabiržės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Dangira Paušaitė, Pabiržės bendruomenės pirmininkė Dalia Visockienė.

Kirdonys – pirma bendruomenė, sveikinanti atvykstančius į Biržus nuo Pasvalio rajono pusės. Gyvenvietė pilna klegančių vaikučių, sportuojančio jaunimo, gražiai besitvarkančių sodybų, įdomių, prasmingų renginių, žmonėms reikalingų, turinčių išliekamąją vertę gerų projektų.

Kirdoniečiai moka džiaugtis kiekvienu metu laiku, padarytais mažais ir dideliais darbais. Kirdonių daugiafunkcinis centras – rugsėjo džiaugsmas visai Kirdonių kaimo bendruomenei. Derlingas mums šis ruduo...Lauksime kito.

 Kirdonių kaimo bendruomenės informacija


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.