Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-07-10  

DU PROJEKTAI – TIKSLAI ĮGYVENDINTI MAKSIMALIAI

Vykdydami ir plėtodami Gervinės kaimo bendruomenės veiklą niekada nelaukiame kas iš kur ką atneš ar duos. Šiuo metu yra daug galimybių gauti finansavimą, tik reikia aptarti idėjas ir žinoma laiko parengti projektą. Parengę projektą rajono savivaldybei sveikatos programos srityje, plėtojome idėją - rengti tradicines sportines varžytuves, kurios jau tapo rajoninėmis, o vakarop sukviesti ir vyresniuosius į „Kaimynų kermošiaus“ vakaronę. Sužinoję, jog laimėjome, pabandėme pirmą kartą dalyvauti ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos  organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir šiuos du projektus sujungti. Įgyvendinant saugaus eismo projekto tikslus – varžybų treneriai, kad jie būtų ryškūs, pastebimi – privalėjo vilkėti padovanotą liemenę, mažieji sportinių užduočių dalyviai gavo dovanėles- spalvinimo knygeles, patys ištvermingiausi – eismo taisyklių atmintines. Vyresnieji dalyviai grįžtant jau sutemus iš renginio – buvo įspėti, kaip saugiai vaikščioti kaimo gatvėmis, kad būtina segėti atšvaitus, kurie jiems buvo ir įteikti. Atvykę svečiai  į Gervinės kaimo bendruomenę stebėjosi, kad čia daug įvairios veiklos, netikėtų dovanų.

                      Rašydami projektą apie saugų eismą, netikėtai sužinojome, jog Lietuvos automobilių kelių direkcijos priemonėmis galėtumėme pasidalinti su X daugiadienio dviračių žygio dalyviais – moksleiviais, kurių keletas yra Gervinės kaimo bendruomenės jaunimo grupės bičiuliai. Šis žygis būtent prasidėjo Raseiniuose ir pirmoji stotelė buvo seniūnijos Sujainių kultūros namuose. Triukšmingai sutikdami net 50 žygio dalyvių,  juos pavaišinome arbata, pristatėme vykdomą projektą ir džiaugėmės galimybe palinkėti gero kelio padovanojant visiems po atšvaitą, kuriais iš karto dviratininkai ir pasipuošė. Išlydėti susirinko būrelis aktyvistų, nepabūgę pliaupiančio lietaus.

                 Įvairiapusė veikla patiko visiems, o ypač netikėtos dovanos. Du projektai pavyko puikiai – jie vienas kitą papildė. O gera nuotaika, bendravimas tarp jaunimo ir suaugusiųjų, tarp šeimos narių – tėvelių ir vaikų, matyti renginių nuotraukose.

 Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė

     

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.