Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2014-12-10  

Kaimo bendruomenių 2014 metų veiklos apibendrinimo renginys

Gruodžio 5 d. Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ir Raseinių rajono vietos veiklos grupės  „Raseinių krašto bendrija“ nariai ir svečiai Raseinių rajono kultūros centre žingsniavo „raudonu“ kilimu į 2014 metų veiklos apibendrinimo renginį. Labai džiaugiamės, kad į šventę atvyko LR Seimo nariai Edmundas Jonyla, Darius Ulickas, Seimo nario Gintauto Mykolaičio padėjėjas Linas Bielskis, Žemės ūkio ministrės patarėjas Algirdas Gricius, Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Savivaldybės tarybos Ūkio plėtros komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela ir komiteto nariai Diana Kaupaitienė, Vaclovas Šimaitis, Gytis Šulinskas, Savivaldybės tarybos narė Aldona Radčenko, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė, Dubysos regioninio parko direktorius Vygantas Kilčiauskas, seniūnijų seniūnai, mokymų centro „Automobilis“ atstovė Joana Zakarienė.

           2014 metų kalendoriaus lapus „vertė“ ir svarbiausius metų nuveiktus darbus apžvelgė sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė ir Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas. Šiais metais kaimo bendruomenės kartu su seniūnijų seniūnais aktyviai rengė seniūnijų strategijas, dalyvavo sąskrydžiuose, pažymėjo Raseinių rajono VVG dešimtmetį, lankėsi Tauragės, Pagėgių rajonuose, Vilniuje, Lenkijoje.

           Šventės metu svečiai linkėjo bendruomenėms ir toliau sėkmingai veikti, už aktyvią veiklą Žemės ūkio ministrės patarėjas Algirdas Gricius padėkas įteikė Norgėlų ir Dumšiškių kaimo bendruomenėms, Savivaldybės vadovai padėkas įteikė 14 aktyviausioms kaimo bendruomenėms: Lyduvėnų, Šiluvos, Saugailių, Anžilių, Sujainių, Gėluvos, Gynėvės, Paupio, Biliūnų, Gabšių, Betygalos, Bliūdžių, Mažosios Viduklės, Vosiliškio, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė apdovanojo Gynėvės, Steponkaimio, Nemakščių, Dumšiškių, Kaulakių bndruomenes. Sąjungos padėkomis ir liktarnėmis už geriausius 2013-2014 metais įvykdytus projektus buvo apdovanotos Akstinų, Bliūdžių, Gabšių, Gėluvos, Gervinės, Gynėvė, Anžiliai, Biliūnai, Kaulakių, Norgėlų, Palendrių, Ramonų, Sargelių, Šiluvos, Žaiginio kaimo bendruomenės.

         Jau daugiau kaip dešimt metų mūsų rajono kaimo bendruomenės, rajono kaimų bendruomenių sąjunga, Raseinių rajono VVG dirba išvien kaip komanda. Į tą komandą darniai įsijungia rajono vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, Seimo nariai, seniūnai. Todėl atėjo laikas šiai komandai pasipuošti vardiniais marškinėliais. Į drabužinę - t. y. į sceną susirasti marškinėlius su savo vardu ir juos pasiimti buvo pakviesti visi rajono kaimo bendruomenių pirmininkai, Seimo nariai, Savivaldybės vadovai, seniūnai.

          Didelį ačiū tariam mūsų renginio rėmėjams: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Raseinių rajono savivaldybei, rajono seniūnijų seniūnams, Raseinių rajono kultūros centrui.

           Pradėdami versti 2015-ųjų metų bendruomenių veiklos kalendorių visiems linkime: išmokite rašyti skriaudas ant smėlio, kad jas užglaistytų atleidimo vėjai, bet patirtą džiaugsmą ir dėkingumą būtinai iškalkite  akmenyje, kad joks vėjas negalėtų ištrinti. Ir dar  būtinai kiekvieną dieną patirkite tai  patys ir dovanokite kitiems: šypsokitės, draugaukite, užjauskite, padėkite, neteiskite, pasveikite, juokitės, mylėkite ir tiesiog kas dieną gyvenkite!

 

Dalytė Raudonienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotoja 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.