Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-04-16  

Saugaus eismo renginys Betygaloje

 Raseinių rajone, Betygaloje, vietos bendruomenė kartu su Maironio vidurinės mokyklos 7-8 klasių moksleiviais balandžio 8-ąją surengė Saugaus eismo dienai skirtą renginį.  Į šį renginį buvo pakviesti ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai.

       Prevencijos poskyrio specialistė Jurgita Čėsnienė bei Kelių policijos grupės vyriausiasis patrulis Regimantas Petraitis stebėjo ir vertino vaikų elgesį gatvėje: ar jie teisingai važiuoja dviračiu, dėvi atšvaitą. 

        Betygalos bendruomenės namuose vykusiame susitikime kelių policininkas atkreipė vaikų dėmesį, kad jie kelyje būtų kultūringi, gerbtų vieni kitus, elgtųsi atsakingai, skatino tamsiu paros metu segėti atšvaitus, naudoti liemenes, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais, davė patarimų, kaip tinkamai elgtis gatvėse ir keliuose, kaip išvengti eismo įvykių nelaimių ir galimų pasekmių, kaip saugiai elgtis su žemės ūkio technika.

           Neišvengta ir kitų temų - Prevencijos poskyrio specialistė Jurgita Čėsnienė su renginio dalyviais diskutavo apie vaikų tarpe pasitaikančias negeroves – chuliganizmą, vagystes, alkoholio vartojimą, supažindino juos su įstatymuose numatyta atsakomybe. 

Šauniausiems renginio dalyviams įteiktos VĮ „Kauno regiono keliai“ dovanos - atšvaitai, apsauginės liemenės, visiems linkėta saugaus kelio, saugoti save ir savo artimuosius bei draugus.

Betygalos bendruomenės informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.