Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-23  

Lenkelių kaimo bendruomenės (Raseinių r.) sauguas eismo renginys

Liepos 19 d. nuo ryto lyja, bet Lenkelių kaimo bendruomenėje šventė. Bendruomenė įsirengė naują sporto aikštelę, kuri labai reikalinga bendruomenės jaunimui.
Ši aikštelė atsirado Raseinių kredito unijos pasitikėjimo dėka, nes buvo parengtas projektas ,,Neįtikėtina kooperacijos jėga“ ir skirtos lėšos įrengti sporto aikštelę mūsų jaunimui. Įrenginėjant aikštelę, Lenkelių kaimo bendruomenės taryba iniciavo dar vieną projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“. Planavome sporto varžybas, o šis projektas labai tiko. Šventei prasidėjus lyg tyčia apstojo lyti, atvykę svečiai ir bendruomenės nariai registravosi. Kiekvienam dalyviui buvo įteikta saugaus eismo atmintinė ir kita padalomoji medžiaga, patiems mažiausiems – knygelės apie saugų eismą. Pasiteisino posakis: nesvarbu koks oras, bet šventė yra šventė – joje dalyvavo apie 50 bendruomenės narių ir svečių.
Dalyvavo nemažai garbių svečių: LR seimo narys E. Jonyla, jo padėjėja D. Kaupaitienė, Raseinių kredito unijos administracijos vadovė B. Žiūraitienė, Raseinių kaimiškosios seniūnijos seniūnas R.Klusas, Raseinių komunalinio ūkio vadovas J. Kiaušas.
Šventės metu buvo pakelta Lenkelių bendruomenės vėliava. Po šios ceremonijos visi šventės dalyviai keliavome atidaryti sporto aikštelės. Po atidarymo ir sveikinimų Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė S. Žuvelaitienė paskelbė, kad varžybos prasidėjo ir reikia išrinkti teisėjus. Vyriausiąja teisėja paskirta ,,bobulė“ Z. Neverdauskienė, o kiekvienam teisėjui išduota po ryškiaspalvę šviesą atspindinčią liemenę.
Prasidėjo lietus ir visi renginio dalyviai sugužėjo į bendruomenės patalpas. Vieni žaidė šaškėmis, kiti dalyvavo ištvermės varžybose. Tik apstojus lyti visi iškeliavo toliau varžytis smiginio, bato mėtymo, mašinos traukimo rungtyse, dviračių varžybose.
Po varžybų mus linksmino kapela, suburta Milašaičių bendruomenės , o teisėjai sumavo rezultatus ir ruošė nugalėtojams dovanėles – ryškiaspalves šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitines juosteles, žibintuvėlius.
Po koncerto geriausiems įteiktos atminimo dovanėlės, priminta, kad bendruomenės nariai turi saugotis keliuose tiek eidami pėsčiomis, tiek važiuodami dviračiu, naudoti tam skirtas saugaus eismo priemones.
Po renginio dalyviai mielai dalinosi šventės įspūdžiais ir pildė anketas apie saugų eismą. Tikėkimės, kad mūsų bendruomenės nariai bus saugūs keliuose.
Manome, kad tokie projektai yra reikalingi kaimo bendruomenėms.

Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkės Skaidrutės Žuvelaitienės informacija 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.