Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2011-12-12  

KONCERTAS – “BŪK MATOMAS TAMSOJE”

Tęsdami projektą “Eismo saugumas bendruomenėse”, jau gruodžio pradžioje nutarėme suorganizuoti koncertą “Būk matomas tamsoje”. Koncertas vyko Kupiškyje pas  kolegas akordeonistus.

Koncerto metu skambėjo klasikinė akordeono muzika. Koncerto pertraukos metu salėje esantys akordeonistai ir svečiai aktyviai dalyvavo viktorinoje – “Kelio ženklai – tavo draugai” . Buvo smagu bendrauti su auditorija, kuri aktyviai kėlė rankas, norėdami  teisingai atsakyti į jiems užduotus klausimus.

Norėjome su kolegomis iš Kupiškio pasidalinti patirtimi apie saugumą jų mieste. Kupiškiečiai sakė, kad ir pas juos saugaus eismo problema taip pat labai aktuali. 

“Daug gatvių yra tamsių, ne visur yra šaligatviai, todėl matyti dviratininką ar pėstįjį ypač sunku, sakė muzikos mokyklos mokytojas Vytautas”.

Mus muzikuojančios bendruomenės “Akordeono garsai” narius pavadino “Šviesos angelais”, kurie ne tik dovanoja gražią ir skambią dainą, bet ir šviesuliukus – atšvaitus, kurių šiuo metu labai ir labai reikia.

Išdalinus atšvaitus vyko situacijų kelyje aptarimas. Pasiskirstę komandomis akordeonistai sprendė įvairias situacijas kelyje.

Daug  buvo kalbama apie alkoholio ir mobilaus telefono daromą žalą. Ypač jautriai reagavo moteris, kuri dėl neblaivaus vairuotojo kaltės prieš 8 metus buvo pakliuvusi į autoavariją. Ji visiems papasakojo, kaip tai nutiko. Pažadėjo niekada nelipti į automobilį, kurį vairuoja nors truputį alkoholio vartojęs vairuotojas.

                      Tarp pasisakiusiųjų buvo ir dviratininkų, kurie pasirodo jau nuo 7 metų važinėja gatvėmis, nes niekams jiems to daryti nedraudė. Daugelis iš jų pirmą kartą išgirdo nuo kada galima išvažiuoti į važiuojamąją kelio dalį, bei kad būtina nešioti šalmą ir šviesą atspindinčią liemenę.

                     

Pagarbiai Muzikuojančios bendruomenės pirmininkė                       Liudmila Daunorienė

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.